http://buy-game.ir

دریافت گیم FortressCraft Evolved Complete Brain Pack برای PC

0


قلعه کامل – FortressCraft Evolved Complete Brain Pack PC Game

| دریافت گیم قلعه کامل – FortressCraft Evolved Complete Brain Pack برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم FortressCraft Evolved Complete Brain Pack |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

FortressCraft Evolved Complete Brain Packp

 

 

توضیحات گیم: ورود شما به دنیایی ناشناخته باعث عصبانیت بیگانگان شده است به همین دلیل ارتش خود را بسیج کرده اند تا وجود شما را از بین ببرند. در این دنیای عجیب و غریب شما باید حکومت خود را برپا کنید و پیش از آنکه بیگانگان شما را از بین ببرند، آنان را نابود کنید. در ابتدا باید نیرویی قدرتمند تشکیل دهید اما باید بدانید که رسیدن به چنین امری در همان اوایل گیم غیرممکن است و باید در نبردهای متعدی شرکت کنید تا به ارتشی واحد دست یابید. ماموریت های مختلفی برعهده شما می باشد که باید آن ها را به سرانجام برسانید تا از امکانات گیم بهره مند شوید همچنین می توانید با امتیازهای مختلفی که در هر مرحله کسب می کنید تعداد و قدرت ارتش خود را افزایش دهید تا با توان بیشتری به نبرد با بیگانگان بروید. FortressCraft Evolved Complete Brain Pack در سبک استراتژیک، شبیه ساز و ماجرایی می باشد که توسط استودیو ProjectorGames طراحی شده است و کمپانی Digital Tribe آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

FortressCraft Evolved Complete Brain Pack3

 

FortressCraft Evolved Complete Brain Pack2

 

FortressCraft Evolved Complete Brain Pack1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: XP and up
Processor: Dual-Core 1.6ghz CPU
Memory: 4096 MB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 3000/Nvidia G285/Radeon HD 5450 with 512mb of RAM
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5000 MB available space
Additional Notes: Additional features are available with 8 or 16 GB of RAM

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.95 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است