http://buy-game.ir

دریافت گیم Earthfall برای PC

0


سقوط زمین – Earthfall PC Game

| دریافت گیم سقوط زمین – Earthfall برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Earthfall |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Earthfallp

 

 

توضیحات گیم: دنیا به پایان خود نزدیک شده است، نیروهای بیگانه سراسر زمین را فتح کرده و به دنبال نابودی تمامی انسان ها می باشند. حملات مرگبار بیگانگان سبب مرگ بسیاری از انسان ها شده است و امیدی برای بشر وجود ندارد. در این گیم آغازگر نبردی عظیم و سرنوشت ساز خواهید بود، در ابتدا باید جنگجویان زمین را با یکدیگر متحد کرده و سپس آنان را برای جنگ با بزرگترین دشمن بشر آماده کنید. بهتر است بدانید که تصمیم های شما شرایط جنگ را تحت تاثیر قرار می دهد و باید در انتخاب مسیر درست با دقت عمل کنید. قسمت Multiplayer گیم یکی از بهترین بخش های آن می باشد. در این بخش می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و توانایی های خود را به رخ بکشید. از دیگر ویژگی های مثبت گیم می توان به داستان هیجان انگیز و امکانات متنوع اشاره کرد که شرایط را برای فضایی سرگرم کننده برای شما فراهم کرده است. Earthfall در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Holospark طراحی شده است و کمپانی Holospark آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Earthfall3

 

Earthfall2

 

Earthfall1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-4430
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 750 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: SSD Recommended

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 10
Processor: i7-4770
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 4GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: SSD

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 5.25 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است