http://buy-game.ir

دریافت گیم Crash Bandicoot N Sane Trilogy برای PC

0


کراش باندیکوت – Crash Bandicoot N Sane Trilogy PC Game

| دریافت گیم کراش باندیکوت – Crash Bandicoot N Sane Trilogy برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Crash Bandicoot N Sane Trilogy |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Crash Bandicoot N Sane Trilogyp

 

 

توضیحات گیم: عنوان Crash یک گیم محبوب نزد گیمرها می باشد که داستان آن از کنسول PS1 آغاز شده و از آن موقع تا کنون این گیم همچنان محبوبیت خود را حذف کرده است. پس از سال ها برای اولین بار ورژن بازسازی شده گیم کراش در اختیار گیمرها قرار گرفته تا دوباره نهایت لذت را از آن تجربه کنند. این ورژن بازسازی شده شامل سه گیم به نام های Crash Bandicoot ،Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot 3 Warped می باشد که در هریک از آنان باید چالش متفاوتی را پشت سر بگذارید. گرافیک و گیم پلی هر سه عنوان با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است و شما با فضایی زیباتر و مدرن تر روبرو خواهید شد البته لازم به ذکر است که سازندگان گیم تلاش کرده اند تا حس و حال نوستالژیک گیم را حفظ کنند تا افرادی که این گیم را در گذشته انجام داده اند، این بار در شرایطی بهتر خاطرات خود را زنده کنند. Crash Bandicoot N Sane Trilogy در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوهای Vicarious Visions و Iron Galaxy طراحی شده و کمپانی Activision آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Crash Bandicoot N Sane Trilogy1

 

Crash Bandicoot N Sane Trilogy2

 

Crash Bandicoot N Sane Trilogy3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 3.32 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است