http://buy-game.ir

دریافت گیم Cook Serve Delicious 2 Barista برای PC

0


آشپزی خوشمزه – Cook Serve Delicious 2 Barista PC Game

| دریافت گیم آشپزی خوشمزه – Cook Serve Delicious 2 Barista برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Cook Serve Delicious 2 Barista |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Cook Serve Delicious 2 Baristap

 

 

توضیحات گیم: گیم Cook Serve Delicious 2 Barista تجربه متفاوتی از آشپزی و اداره یک رستوران مشهور و بزرگ می باشد. باید علاوه بر اینکه بهترین غذا را برای مشتریان آماده می کنید، سعی کنید تا در بخش خدمات نیز عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهید تا امتیاز شما در گیم افزایش یابد و بتوانید به مراحل بعدی صعود کنید. در اولین قدم شما با مشکلی روبرو خواهید شد که رستوران شما را در تهدید نابودی قرار می دهد، مدیران ساختمانی که رستوران شما در آن قرار دارد تعداد زیادی از اموال ساختمان را به سرفت برده اند و این امر باعث شده تا شما تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست بدهید، در ابتدا باید تلاش کنید تا اعتبار گذشته خود را به دست آورید و سپس برای تبدیل شدن به بزرگترین رستوران شهر تلاش کنید. در هر مرحله مجموعه ای از امکانات و آیتم ها در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آنان مسیر موفقیت را به آسانی طی کنید. Cook Serve Delicious 2 Barista در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Vertigo Games طراحی شده است و کمپانی Vertigo Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Cook Serve Delicious 2 Barista3

 

Cook Serve Delicious 2 Barista2

 

Cook Serve Delicious 2 Barista1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7/8/10
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GPU with at least 256MB of VRAM

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7/8/10
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GPU with at least 512MB of VRAM or better

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.03 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است