http://buy-game.ir

دریافت گیم Car Demolition Clicker برای PC

0


تخریب ماشین ها – Car Demolition Clicker PC Game

| دریافت گیم تخریب ماشین ها – Car Demolition Clicker برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن SKIDROW گیم Car Demolition Clicker |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Car Demolition Clickerp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Car Demolition Clicker هیجان تازه ای از خرابکاری را تجربه خواهید کرد. شما می توانید ماشین های خود و دیگران را با قدرتمندترین ابزار تخریب کرده و امتیاز کسب کنید، با به دست آوردن امتیازهای زیاد این قابلیت را دارید تا سلاح و امکانات جدید خریداری کرده و با استفاده از آن ها فضای گیم را جذاب تر کنید. مراحل گیم با دقت بالایی ساخته شده اند به طوری که تصویرهای موجود در هر مرحله تنوع خاصی به گیم می دهد. همچنین در طول هر مرحله، ابزاری به خصوص را در اختیار دارید. به عنوان مهمترین ویژگی این گیم می توان به گرافیک زیبای آن اشاره کرد که گیمر را برای مدتی مجذوب خود می کند. Car Demolition Clicker در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Blue Sunset Games طراحی شده است و کمپانی Blue Sunset Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Car Demolition Clicker3

 

Car Demolition Clicker2

 

Car Demolition Clicker1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Core i3 2×2.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD6870
DirectX: Version 11

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.14 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است