http://buy-game.ir

دریافت گیم Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance برای PC

0


بتل استار گلاتیکا ددلاک – Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance PC Game

| دریافت گیم بتل استار گلاتیکا ددلاک – Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliancep

 

 

توضیحات گیم: نبرد برای بقای دنیا آغاز شده است، آرامش و شادی برای مدتی طولانی از مردم فاصله گرفته است و اکنون دشمن قصد دارد تا آخرین حمله خود را برای نابودی بشر آغاز کند. شما به عنوان فرمانروای Colonial Fleet ایفای نقش خواهید کرد و آخرین امید بشر در برابر نیروهای Twelve Colonies شناخته می شوید. این نیروهای مهاجم سراسر دنیا را فراگرفته اند و اکنون به دنبال آخرین هدف خود می باشند. باید مراقب حرکات و تصمیم گیری های خود باشید زیرا جاسوسان دشمن در نزدیکی شما قرار دارند و اگر تصمیم اشتباهی بگیرید با پاسخ های دردناکی روبرو خواهید شد. این گیم دارای بخش آنلاین نیز می باشد که شما می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و توانایی های خود را در رهبری نبردهای عظیم به رخ بکشید. Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Black Lab Games طراحی شده است و کمپانی Slitherine Ltd آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance3

 

Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance2

 

Battlestar Galactica Deadlock The Broken Alliance1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Window 7, 8, 8.1 or 10
Processor: 2.0GHz or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB NVIDIA Geforce 460/ATI Radeon HD 5770 or better
DirectX: Version 11
Storage: 8739 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: Broadband Internet connection for multiplayer required for Multiplayer

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Window 7, 8, 8.1 or 10
Processor: 2.5GHz or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
DirectX: Version 11
Storage: 8739 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: Broadband Internet connection for multiplayer required for Multiplayer

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.43 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است