http://buy-game.ir

دریافت گیم All-Star Fruit Racing برای PC

0


مسابقه میوه ها – All-Star Fruit Racing PC Game

| دریافت گیم مسابقه میوه ها – All-Star Fruit Racing برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم All-Star Fruit Racing |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

All-Star Fruit Racingp

 

 

توضیحات گیم: در گیم All-Star Fruit Racing به رقابتی هیجان انگیز و جذاب دعوت شده اید که در آن باید با سایرین مسابقه داده و پیروز شوید تا کاپ قهرمانی را به دست آوردید. در هر مرحله از گیم امتیازات فراوانی وجود دارد که با کسب آن ها می توانید امکانات جدید را خریداری کنید و قابلیت های خود را در گیم افزایش دهید. در این گیم علاوه براینکه باید با نهایت سرعت حرکت تا از رقبا پیشی بگیرید، باید مراقب موانع سر راه خود باشید و از آنان عبور کنید. می توانید با افزایش توانایی های خود در بخش آفلاین، خود را برای شرکت در بخش آنلاین و رقابت با رانندگان حرفه ای آماده کنید. ابن بخش حداکثر به صورت هشت نفره قابل اجرا می باشد که حس رقابت واقعی را به شما منتقل می کند. All-Star Fruit Racing در سبک اکشن و ورزشی می باشد که توسط استودیو 3DClouds طراحی شده است و کمپانی PQube Limited آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

All-Star Fruit Racing3

 

All-Star Fruit Racing2

 

All-Star Fruit Racing1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB VRAM*
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon HD 7950 3GB VRAM*
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.73 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است