http://buy-game.ir

تیزر کوتاهی از بخش زامبی گیم Black Ops 4 منتشر شد

0


تیزر کوتاهی از بخش زامبی گیم Black Ops 4 منتشر شد

طی هفته‌های گذشته، سازندگان گیم Call of Duty: Black Ops 4 اعلام کرده‌اند که طی رویداد کمیک‌کان ۲۰۱۸ به نمایش کاملی از بخش زامبی این گیم خواهند پرداخت. حال به تازگی استودیوی تری آرک تیزر کوتاهی از این بخش را قبل از رویداد یاد شده منتشر کرده است.

تیزر مورد نظر بسیار کوتاه بوده و تنها شاهد دو چشم درخشان بر‌روی صورتی شبیه به صورت موجودات زامبی مانند هستیم و در قسمت کپشن تصویر نیز نوشته شده “هرج و مرج در انتظار است”. حال مشخص نیست که تصویر مورد نظر دقیقاً چه چیزی را به ما نشان می‌دهد و شاید تصویری از یک دشمن جنگاه در گیم باشد زیرا با توجه به چشمان وی، نمی‌تواند یک زامیی معمولی باشد.

در هر صورت طی روز‌های آینده و در رویداد کمیک کان ۲۰۱۸ قرار است بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 به طور کامل نمایش داده شود و از این روی، مطمئناً اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بخش در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید تیزر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

نمایش عنوان Call of Duty: Black Ops 4 Zombies در رویداد کمیک کان ۲۰۱۸ در تاریخ ۱۹ ژوئیه برابر با ۲۸ تیر ۱۳۹۷ و راس ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران آغاز می‌شود. وب‌سایت دنیای گیم به مانند همیشه با پوشش زنده‌ی این رویداد همراه شما خواهد بود. گیم Call of Duty: Black Ops 4 نیز در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاهها مسدود است