http://buy-game.ir

تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟

0


تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟

شرکت‌های مختلف در صنعت گیم جدا از تبلیغات و بازاریابی محصولاتشان از طریق شبکه‌های اجتماعی، همواره سرنخ‌هایی از گیم‌ها و سخت‌افزارهای آینده‌ی خود در این شبکه‌ها منتشر می‌کنند. این امر علاوه بر جذاب و جالب بودن، نوعی تبلیغات به شمار می‌رود که افکار زیادی را به سمت خود معطوف می‌سازد.

به‌تازگی صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن در روسیه تصویری از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرده که در کنار حرف X انگلیسی قرار دارد. درحالی که X درمیان گیم‌بازان به کنسول میان نسلی شرکت رقیب یعنی ایکس‌باکس وان ایکس معروف است اما به‌نظر نمی‌رسد روس‌ها قصد تحقیر و یا طعنه به آن را داشته باشند چراکه در هر صورت کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قدرت اجرایی کمتری نسبت به رقیب خود دارد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:

این تصویر می‌تواند به موضوعات مختلفی اشاره داشته باشد و افراد زیادی نیز نسبت به آن‌ها اظهار نظر کرده‌اند. طبق نظریه‌های این افراد احتمالا تصویر منتشر شده خبر از رونمایی نسخه‌ی جنگاهی از پلی‌استیشن ۴ (پلی‌استیشن ۴ ایکس) می‌دهد؛ شاید اشاره به کنسول نسل بعدی سونی داشته باشد؛ شاید قرار است به‌زودی قابلیت گیم میان‌پلتفرمی بین پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان محقق شود؛ شاید تغیر نام‌کاربری افراد در PSN به‌زودی امکان پذیر شود و حتی ممکن است به مراسم PSX امسال اشاره داشته باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که اشاره‌ای به اضافه شدن قابلیت اجرای گیم‌های پلی‌استیشن ۱ به کنسول پلی‌استیشن ۴ داشته باشد چراکه یکی دیگر از نام‌هایی که گیم‌بازان آن را با پلی‌استیشن ۱ می‌شناسند عبارت PSX است.

به هر صورت تمام موارد ذکر شده چیزی جز گمانه‌زنی نیستند و برای مشخص شدن مفهوم این تصویر باید تا زمان نامشخصی منتظر بمانیم. نظر شما درباره‌ی این تصویر مرموز چیست؟ نگاهگاه خود را با ما درمیان بگذارید.

 

دیدگاهها مسدود است