http://buy-game.ir

تصویری از تم پلی استیشن ۴ گیم Spider-Man منتشر شد

0


تصویری از تم پلی استیشن ۴ گیم Spider-Man منتشر شد

حساب کاربری پلی ایستشن در وب‌سایت توئیتر عکسی از طراحی تم پلی استیشن ۴ گیم Marvel’s Spider-man منتشر کرد.

همانطور که می‌دانید، در محتویات پیش خرید عنوان Marvel’s Spider-Man، یک تم پلی استیشن ۴ قرار داده شده که قرار است در زمانی نزدیک به انتشار این عنوان، منتشر شود. هم‌اکنون تصویری از طراحی به‌کار رفته در این تم منتشر شده که شما می‌توانید در زیر آن را مشاهده نمائید.

این طراحی توسط طراح معروف کمیک‌های مارول یعنی آقای آدی گرانو (Adi Granov) طراحی شده است. آقای آدی گرانو سابقه حضور در مجموعه فیلم‌های مرد آهنی (Iron Man) را نیز داشته است. همچنین او سومین لباس پیش خرید عنوان Marvel’s Spider-Man به نام Velocity را نیز طراحی کرده است. شما می‌توانید اطلاعات جنگاهی که از این عنوان منتشر شده است را در اینجا و اینجا مشاهده نمائید. همچنین اطلاعات جنگاهی در رابطه با روند طراحی لباس Velocity منتشر شده است که شما می‌توانید در اینجا به مطالعه آن بپردازید.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است