http://buy-game.ir

تصاویر زیبایی از پروژه بازسازی Half Life منتشر شد

0


تصاویر زیبایی از پروژه بازسازی Half Life منتشر شد

مدتی از انتشار آخرین خبر مربوط به پروژه بازسازی عنوان محبوب Half Life در موتور گیم‌سازی Unreal Engine 4 می‌گذرد. حال به تازگی سازنده این نسخه یعنی Alex04se تصاویر بسیار زیبایی از آن منتشر کرده است.

اگر از این موضوع مطلع نیستید، باید بدانید که گروهی از طرفداران Half Life در حال بازسازی قسمت اول این عنوان تیراندازی کلاسیک با نام پروژه Lambda هستند. Alex04se قصد دارد که به محض تکمیل فرآیند بازسازی قسمت اول برروی Unreal Engine 4، آن را در دسترس گیمکنان قرار دهد. بنابر گفته‌ی این طراح سه‌بعدی، ۹۵ درصد طراحی مراحل و نورپردازی به پایان رسیده است و به نظر می‌رسد بزودی موفق به تجربه‌ی این عنوان خواهیم بود.

پس از انتشار و مشاهده بازخورد‌ها نسبت به قسمت اول، این احتمال وجود دارد که تیم سازنده کار ساخت نسخه بازسازی قسمت دوم Half Life را شروع کند. پس اگر شما هم یکی از طرفداران این سری هستید، می‌توانید با حمایت خود از تیم سازنده به نسخه‌ای با کیفیت از گیم دست یابید. البته باید منتظر ماند و نگاه که آیا ولو (Valve) واکنشی به این پروژه نشان می‌دهد یا خیر. چراکه این احتمال وجود دارد که این شرکت مانع انتشار نسخه بازسازی شود.

قسمت اول این بازسازی مربوط به بخش Black Mesa خواهد بود، همانطور که می‌بینید این قسمت بخش محدودی از گیم را به خود اختصاص داده است. البته این امکان وجود دارد که شاهد اضافه شدن برخی از مکانیک‌های تیراندازی به آن باشیم اما نمی‌توان انتظار نسخه‌ای کامل از گیم را داشت. مطمئنا به گذشت زمان و حمایت طرفداران، تیم سازنده موفق به ساخت نسخه‌ای کامل خواهد شد. در پایان می‌توانید به مشاهده این تصاویر زیبا بپردازید.

دیدگاهها مسدود است