http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی با محوریت ویژگی‌های گیم My Hero One’s Justice منتشر شد

0


تریلر جنگاهی با محوریت ویژگی‌های گیم My Hero One’s Justice منتشر شد

به تازگی شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) تریلر جنگاهی از گیم اکشن و مبارزه‌ای My Hero One’s Justice منتشر کرده است که تا مدتی دیگر وارد بازار خواهد شد.

اگر نام این گیم کمی عجیب به نظر می‌رسد به این خاطر است که این عنوان یک نسخه از سری My Hero Academia محسوب می‌شود که در ژاپن با عنوان My Hero Academia: One Justice شناخته می‌شود؛ به نظر می‌رسد که عبارت «academia» به دلایل نامشخصی از نسخه غربی این گیم حذف شده است.

تریلر جنگاه گیم My Hero One’s Justice برروی گیم‌پلی آن تمرکز دارد و ویژگی‌های بیشتری از این عنوان انیمه‌ای را به تصویر می‌کشد. گفتنی است که در این ویدئو بسیاری از شخصیت‌های قابل گیم و شرور این گیم به نمایش در می‌آیند.

در ادامه می‌توانید جنگاهترین تریلر منتشر شده از این گیم را از انتهای همین مطلب مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. گیم My Hero One’s Justice در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در بازار غرب منتشر خواهد شد. این در حالی است که این عنوان چند ماه زودتر از عرضه جهانی‌اش و در روز پنج شنبه ۱ شهریور ماه (۲۳ آگوست) در بازار ژاپن عرضه خواهد شد؛ البته نسخه ژاپنی این گیم تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه می‌گردد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است