http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم We Happy Few منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم We Happy Few منتشر شد

به تازگی استودیوی Compulsion Games و شرکت گیرباکس (Gearbox) تریلر جنگاهی از گیم در دست ساخت We Happy Few منتشرکرده‌اند. این گیم، عنوانی اکشن و ماجراجویی‌ست و قرار است ماه آینده میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس قرار بگیرد.

تریلر جنگاه این گیم «The ABCs of Happiness» نام دارد و طور خاص تلاش دارد تا ویژگی‌های کلی این گیم را مرور کند. در حقیقت تریلر جنگاه We Happy Few، داستان، شخصیت‌ها و برخی مکانیک‌های گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشد.

برای آن دسته از افرادی که اطلاعی از این گیم ندارند باید بگوئیم که We Happy Few ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بررسی شد. اما عمده توجه گیم‌بازان به این عنوان، در کنفرانس خبری مایکروسافت در رویداد E3 2016 بود که باعث شد خیلی‌ها جذب آن شوند.

از آن به بعد، این گیم تغییرات بسیاری به خود نگاه و از المان‌های سبک بقای آن کاسته شد و بیشتر به روایت‌محور بودن این عنوان اکشن و ماجراجویی پرداخته شد. هرچند هنوز هم المان‌های بسیاری از سبک بقا در گیم We Happy Few وجود دارد.

گیم We Happy Few که شباهت بسیاری به عنوان BioShock دارد، در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ماه (۱۰ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تریلر این گیم را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است