http://buy-game.ir

تریلری از Code Vein با محوریت شخصیت Yakumo Shinonome منتشر شد

0


تریلری از Code Vein با محوریت شخصیت Yakumo Shinonome منتشر شد

به تازگی باندی نامکو (Bandai Namco) تریلری از عنوان نقش آفرینی ژاپنی خود یعنی Code Vein منتشر کرده که به بررسی شخصیت Yakumo Shinonome می‌پردازد.

چند روز پیش بود که تریلری با محوریت شخصیت Mia Karnstein منتشر شد، حال در راستای بررسی دیگر شخصیت‌های Code Vein اینبار نوبت به Yakumo Shinonome رسیده، او نیز به مانند Mia یکی از شخصیت‌های است که در طول مبارزات و داستان گیم، شما را همراهی خواهد کرد.

Yakumo Shinonome قبلا یک سرباز بوده و هم اکنون به دنبال هم رزمان قدیمی خود می‌باشد، هم رزمانی که او به مانند یک خانواده به آن‌ها نگاه می‌کند. Yakumo یک جنگجوی ماهر است و می‌تواند خسارات سنگینی با سلاح خود به دشمنان وارد کند. می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

Code Vein در تاریخ جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه ژاپنی این عنوان یک روز زودتر در تاریخ پنج‌شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ ( ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) در این کشور منتشر می‌شود. همچنین این عنوان شامل یک نسخه کلکسیونی خواهد بود که فقط در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است