http://buy-game.ir

تحلیل فنی #۱۰ | بررسی نسخه‌ی آلفای گیم Battlefield 5

0


تحلیل فنی #۱۰ | بررسی نسخه‌ی آلفای گیم Battlefield 5

با دهمین قسمت از فصل اول «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران دنیای گیم هستیم. طی این هفته و هفته‌های آینده سعی بر این داریم تا علاوه بر گیم‌های جنگاه عرضه شده، نگاهی داشته باشیم به گیم‌هایی که در کنفرانس E3 2018 بررسی شده‌اند تا به بررسی و تحلیل فنی تریلرهای منتشر شده از این عناوین بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

گیم بازانی که نسخه‌ی آلفای Battlefield 5 را تجربه کرده اند، شاهد تجربه‌ی لذت‌بخشی بوده‌اند. نسخه‌ای که پایه آن دو عنوان خوب DICE یعنی Battlefield 1 و ۲ Battlefront است، جدا از باگ‌ها و مشکلات کوچکی که در گیم وجود دارد، ما با نسخه‌ای خوش‌ساخت روبرو هستیم، نسخه‌ای که تقریبا حس یک نسخه‌ی کامل را به ما می‌دهد.

نسخه آلفای Battlefield 5 تنها بر‌روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و از نظر ظاهری نیز بسیار عالی و زیبا کار شده است، تنها نکته ناامید کننده، البته اگر بشود آن را ناامیدکننده به شمار آورد، این است که نشانه‌هایی در آن می‌بینیم که به جای یک انقلاب و پیشرفت همه‌جانبه، تکامل سری Battlefield و موتور گیم سازی Frostbite را به نمایش می‌گذارد. در قسمت دهم تحلیل فنی در این رابطه بیشتر صحبت می‌کنیم.

نظرات و پشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن این بخش در قسمت نظرات یا در شبکه‌های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

همچنین می‌توانید سایر قسمت‌های تحلیل فنی را از طریق وب‌سایت دنیای گیم یا کانال دنیای گیم در وب سایت آپارات نیز مشاهده کنید.

گرد آورندگان :

سعید حلاجیان – امید یاری زاده

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

دیدگاهها مسدود است