http://buy-game.ir

تاریخ انتشار بسته الحاقی جنگاه GTA آنلاین اعلام شد

0


تاریخ انتشار بسته الحاقی جنگاه GTA آنلاین اعلام شد

ماه گذشته راک‌استار (Rockstar) اعلام کرد که Grand Theft Auto Online در حال آماده شدن برای عرضه محتویاتی بزرگ است و حال آن‌ها به طور کامل از به‌روزرسان After Hours پرده برداشته‌اند. همانطور که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند، در جنگاهترین بسته الحاقی GTA Online شاهد بازگشت شخصیت پرحرف GTA IV یعنی تونی (Tony) هستیم.

در ادامه توضیحاتی از این بسته الحاقی ارائه شده است:

لوس سانتوس شهرهای چراغ‌های درخشان، شب‌های دراز و طولانی و رازهای کثیف است و در GTA Online: After Hours چراغ‌ها درخشان‌تر، شب‌ها طولانی‌تر و رازها کثیف‌تر می‌شود. با تونی پرنس (Tony Prince) مدیر افسانه‌ای برای راه‌اندازی یک کلوپ شبانه سطح بالا و مدیریت آن همکاری کنید. از دی‌جی‌های سطح جهانی مانند Solomun، Tale Of Us، Dixon و The Black Madonna استفاده کنید و از کلوپ به عنوان یک جبهه برای متمرکزترین شبکه تشکیلات جنایی که سن آندریاس تا به حال به خود نگاهه است بهره برید.

در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کار کلوپ‌های شبانه ارائه شده است:

کلوپ‌های شبانه یک پوشش بدون نقص برای سایر فعالیت‌هایی که ممکن است به آن مشغول باشید به شمار می‌رود. بنابراین به عنوان یک شریک تجاری از نقطه صفر شروع به کار کرده و یک کلوپ جنگاه راه‌اندازی کنید و به دی‌جی کمک کنید که بهترین نمایش خود را ارائه دهد. کسب و کار خود را در کلوپ شبانه با راه‌اندازی، طراحی، استخدام کارکنان و ارتقاها مدیریت کنید. هر چقدر کلوپ شما محبوب‌تر باشد، دیوار امن شما نیز سریع‌تر شکل می‌گیرد. مدیریت، کار شرافتمندانه‌ای است؛ یک روش عالی برای حفظ درآمدهای مشکوکی که از Disruption Logistics، The Open Road، SecuroServ و Free Trade Shipping Co به دست می‌آید. در واقع از کلوپ به عنوان یک مرکز پول‌شویی استفاده کنید.

باید اعتراف کنیم که خیلی از ما تا به حال به یک کلوپ شبانه نرفته‌ایم و یا شاید علاقه‌ای به آن نداشته باشیم! با این وجود کسب یک درآمد عالی از این کلوپ‌ها به نظر سرگرم‌کننده می‌رسد. نظر شما در این مورد چیست؟

GTA Online در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بسته الحاقی The After Hours قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲ مرداد ماه مصادف با ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی برروی پلتفرم‌های ذکر شده منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است