http://buy-game.ir

تئوری جنگاهی از روایت The Elder Scrolls VI در Iliac Bay خبر می‌هد

0


تئوری جنگاهی از روایت The Elder Scrolls VI در Iliac Bay خبر می‌هد

در طول کنفرانس E3 2018، استودیو بتسدا (Bethesda) با انتشار تریلری از یک منظره‌ی زیبا از عنوان The Elder Scrolls VI رونمایی کرد. اگرچه پس از این بررسی جزییاتی از گیم منتشر نشد، اما این منظره باعث به وجود آمادن تئوری‌های بسیاری از مکان احتمالی این نسخه شد. حال در جنگاهترین تئوری از Iliac Bay به عنوان مرکز اصلی گیم یاد شده است.

این تئوری توسط یکی از کاربران سایت Reddit پس از بررسی تریلر The Elder Scrolls VI ارائه شده است. در تریلر بررسی شاهد تپه‌‌ها و یک خط ساحلی هستیم که به وسیله‌ی ابر پنهان شده‌اند، این کاربر برای از بین بردن ابر‌ها از یک نرم‌افزار حرفه‌ای عکاسی استفاده کرده و حال پس از واضح شدن تصویر به نظر می‌رسد که این مکان Iliac Bay است، این منطقه بین Hammerfell و High Rock قرار دارد.

این کاربر همچنین ادعا می‌کند که قلعه‌ی ویران شده در تریلر، قسمتی از Volenfell می‌باشد. اما این ادعای او با واکنش برخی از کاربران رو به رو شد چرا که همانطور که در The Elder Scrolls Online نگاهیم، Volenfell بسیار بزرگتر از یک قلعه‌ی ویران شده است و همچنین فاصله‌ی Volenfell تا Iliac Bay بیشتر از این می‌باشد. می‌توانید تصویر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

با توجه به تصویر موجود احتمال اینکه این مکان Iliac Bay باشد، بسیار قوی است. به هر حال باید منتظر تایید یا عدم تایید این تئوری توسط بتسدا ماند. همانطور که می‌دانید تاد هاوارد پیشتر اعلام کرده بود که بتسدا از مدت‌ها قبل در مورد مکان The Elder Scrolls VI تصمیم گرفته است.

به نظر می‌رسد که زمان زیادی به انتشار The Elder Scrolls VI باقی مانده و این احتمال وجود دارد که در نسل بعد کنسول‌ها شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

دیدگاهها مسدود است