http://buy-game.ir

به دلیل عدم همکاری سونی قابلیت گیم میان‌پلتفرمی در Fallout 76 وجود ندارد

0


به دلیل عدم همکاری سونی قابلیت گیم میان‌پلتفرمی در Fallout 76 وجود ندارد

بحث‌ها دررابطه با عدم پشتیبانی سونی از قابلیت گیم میان‌پلتفرمی (Cross-Play) به‌شدت بالا گرفته و هر روز شاهد اظهار نظر افراد مختلفی از صنعت گیم در این‌باره هستیم. با این‌که گیم‌بازان مشتاق پشتیبانی از این قابلیت هستند اما به‌نظر می‌رسد سیاست‌های کسب و کار سونی فعلا اجازه‌ی افتادن چنین اتفاقی را نمی‌دهند و طبق گفته‌ی سران این شرکت فعلاً درحال برسی موقعیت آن می‌باشند.

با این وجود اما به‌نظر می‌رسد سونی همچنان چراغ سبزی برای پشتیبانی از این قابلیت به توسعه‌دهندگان نشان نداده است؛ چراکه تاد هاوارد (Todd Howard) تهیه‌کننده‌ی اجرایی عنوان Fallout 76 در گفتگویی که با وب‌سایت Gamesradar انجام داده وضعیت قابلیت گیم میان‌پلتفرمی در عنوان جنگاه تمام آنلاین شرکت بتسدا (Bethesda) را غیرممکن توصیف کرده است:

علاقه‌ی بسیاری به انجام آن داریم اما درحال حاضر این امر ممکن نیست. سونی به‌اندازه‌ی که انتظار داریم با ما همکاری نمی‌کند.

این موضوع شاید بیش از اندازه ادامه پیدا کرده و سونی باید هرچه سریع‌تر تصمیم قاطع خود نسبت به این قابلیت را به همراه دلیلی قانع کننده اعلام کند چراکه در صورت عدم انجام این امر به اعتبار خود لطمه‌ای جدی وارد خواهد کرد. به هر صورت عنوان Fallout 76 در تاریخ چهارشنبه ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است