http://buy-game.ir

به‌روز‌رسان ۳٫۲ گیم Splatoon 2 مشکلات سلاح‌های آن را برطرف می‌سازد

0


به‌روز‌رسان ۳٫۲ گیم Splatoon 2 مشکلات سلاح‌های آن را برطرف می‌سازد

به تازگی به‌روز‌رسان جنگاهی برای گیم Splatoon 2 منتشر شده است که این به‌روز‌رسان، بسیاری از مشکلات و باگ‌های گیم‌پلی و سلاح‌های گیم را بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ برطرف می‌کند.

یکی از مشکلات رایج گیم Splatoon 2 را می‌توان مربوط به سلاح ویژه Bubble Blower دانست. این مشکلات باعث شد تا سلاح Bubble Blower بیش از حد قدرتمند شود. درواقع هنگام برخورد حباب‌ها به بمب‌ها، بمب‌ها خنثی شده و هیچ آسیبی به گیم‌بازان وارد نمی‌کند یا حتی سلاح Rain Maker که برعکس باعث قوی‌تر شدن بمب‌ها می‌شود. از این روی بسیاری از گیم‌بازان از این گلیچ استفاده کرده و با در اختیار داشتن سلاح Bubble Blower رقابت را برای سایر گیم‌بازان مشکل ساخته‌اند.

سازندگان گیم روی مشکلات مورد نظر کار کرده و به تازگی به‌روز‌رسان ۳٫۲ را برای این گیم منتشر ساخته‌اند که مشکل مربوط به سلاح Bubble Blower را برطرف می‌سازد. در گیم Splatoon 2 به هنگام شکست دادن باس‌های Salmonid تخم‌های طلایی (Golden Eggs) ظاهر می شوند و گیم بازان در بخش Salmon Run باید آن‌ها را جمع آوری کنند. اما ظاهرا بسیاری از گیم‌بازان گزارش داده‌اند که با وجود شکست باس‌های Salmonid، تخم‌های طلایی ظاهر نمی‌شوند. حال به‌روز‌رسان ۳٫۲ این مشکل را برطرف می‌سازد. از جمله مشکلات دیگر که توسط کاربران گزارش شده است می توان به این موضوع اشاره کرد که هنگام شلیک موشک‌های Tenta به سمت سپر (حباب‌های محافظ ) سلاح Rain Maker، حباب محافظ آسیبی ننگاهه و گیم‌بازان نمی‌توانند به سلاح Rain Maker دسترسی پیدا کنند زیرا برای دست‌یابی به این سلاح ابتدا باید حباب محافظ نابود شود. حال به‌روز‌رسان ۳٫۲ این مشکل را نیز بر طرف می‌سازد.

خوبشختانه نینتندو یکی از شرکت‌هایی است که معمولا به بازخوردهای ارسالی و مشکلاتی که توسط گیم‌بازان گزارش می‌شود، پاسخ داده و از گیم‌های کنسول نینتندو سوییچ به خوبی پشتیبانی می‌کند.

دیدگاهها مسدود است