http://buy-game.ir

برندگان نمایشگاه E3 2018 اعلام شدند

0


برندگان نمایشگاه E3 2018 اعلام شدند

چندی پیش بود که لیست نامزد‌های بهترین‌های نمایشگاه E3 2018 منتشر شد. حال شاهد اعلام برندگان هر بخش هستیم؛ عناوین Spider-Man و Anthem، هر کدام دو جایزه را به خود اختصاص داده‌اند.

شما می‌توانید لیست منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

بهترین نمایش:

Anthem (بایوور/ الکترونیک آرتس – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Marvel’s Spider-Man (اینسامنیاک گیمز / سرگرمی‌های تعاملی سونی –  پلی‌استیشن ۴)
Resident Evil 2 (کپکام – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Sekiro: Shadows Die Twice (فرام سافتور /  اکتیویژن پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Super Smash Bros. Ultimate (بندای نامکو / .Sorta Ltd – نینتندو سوییچ)

بهترین گیم اورجینال:

Anthem (بایوور / الکترونیک آرتس پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Days Gone (استودیوی بند / سرگرمی‌های تعاملی سونی – پلی‌استیشن ۴)
Dreams (مدیا ملکول / سرگرمی‌های تعاملی سونی – پلی‌استیشن ۴)
Sekiro: Shadows Die Twice (فرام سافتور / اکتیویژن – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Skull & Bones (یوبیسافت سنگاپور / یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم کنسولی:

Assassin’s Creed Odyssey (یوبیسافت کِبِک / یوبیسافت –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Dreams ( مدیا ملکول / سرگرمی‌های تعاملی سونی –  پلی‌استیشن ۴)
Marvel’s Spider-Man (اینسامنیاک گیمز / سرگرمی‌های تعاملی سونی – پلی‌استیشن ۴)
Resident Evil 2 (کپکام – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Sekiro: Shadows Die Twice (فرام سافتور / اکتیویژن – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Super Smash Bros. Ultimate (بندای نامکو / .Sorta Ltd – نینتندو سوییچ)

بهترین گیم VR/AR:

Astro Bot: Rescue Mission (استودیوی ژاپن / سرگرمی‌های تعاملی سونی –  پلی‌استیشن وی‌آر)
Déraciné (فرام سافتور / استودیوی ژاپن / سرگرمی‌های تعاملی سونی – پلی‌استیشن وی‌آر)
Echo Combat (ردی ات داون / آکیولس استودیوز – رایانه‌های شخصی)
Tetris Effect (رزونیر / Enhance Inc – پلی‌استیشن وی‌آر)
Trover Saves the Universe (اسکوانچ گیمز – پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر)

بهترین گیم رایانه‌های شخصی:

Anthem (بایوور / اکترونیک آرتس)
Battlefield V (الکترونیک آرتس دایس / الکترونیک آرتس)
Metro: Exodus (دیپ سیلور / ۴A گیمز)
Rage 2 (اولانچ / id / بتزدا)
Total War: Three Kingdoms (کریتیو اسمبلی / سگا)

بهترین سخت افزار / وسیله جانبی:

NEO GEO Mini (اس‌ان‌کی)
Poke Ball Plus (نیتندو سوییچ)
Starlink: Battle for Atlas (یوبیسافت تورنتو / یوبیسافت –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی)
Vantage Controller –  پلی‌اسیتشن ۴ (SCUF Gaming)
Xbox Adaptive Controller (مایکروسافت)

بهترین گیم اکشن:

Anthem (بایوور / الکترونیک آرتس –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Battlefield V (الکترونیک آرتس دایس / الکترونیک آرتس – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Call of Duty: Black Ops 4 (تری‌آرک / اکتیویژن –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Metro: Exodus (دیپ سیلور / ۴A گیمز –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Rage 2 (اولانچ / id / بتزدا – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم اکشن / ماجراجویی:

Assassin’s Creed Odyssey (یوبسافت کبک / یوبیسافت –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Marvel’s Spider-Man (اینسامنیاک گیمز / سرگرمی‌های تعاملی سونی – پلی‌اسیتشن ۴)
Resident Evil 2 (کپکام –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Sekiro: Shadows Die Twice (فرام سافتور / اکتیویژن –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Shadow of the Tomb Raider (ایدوس مونترال / اسکوئر انیکس – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Tom Clancy’s The Division 2 (مسیو اینترتینمنت / بویسافت –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم نقش آفرینی:

Divinity: Original Sin II (استودیوی لارین / بندای نامکو –   پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان)
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (اسکوئر انیکس –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)
Kingdom Hearts III (اسکوئر انیکس –  پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان)
Octopath Traveler (اسکوئر انیکس / اکوایر / نینتندو – نینتندو سوییچ)
!Pokemon: Let’s Go, Pikachu! and Eevee (گیم فریک / نینتندو – نیتندو سوییچ)

بهترین گیم مبارزه‌ای:

Dead or Alive 6 (تیم نینجا / کویی تکمو –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Jump Force (اسپایک چانسافت / بندای نامکو – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
SOUL CALIBUR VI (بندای نامکو –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Super Smash Bros. Ultimate (بندای نامکو / .Sorta Ltd / نینتندو – نینتندو سوییچ)

بهترین گیم ریسینگ:

F1 2018 (کدمسترز –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Forza Horizon 4 (پلی گراند گیمز / ترن ۱۰ / استودیو‌های مایکروسافت – اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Team Sonic Racing (سومو دیجیتال / سگا – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)
The Crew 2 (آیوری تاور / یوبسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Trials Rising (رد لینکس/ یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)

بهترین گیم ورزشی:

FIFA 19 (الکترونیک آرتس ونکوور / الکترونیک آرتس –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)
Mario Tennis Aces (کَمِلوت / نینتندو – نینتندو سوییچ)
Pro Evolution Soccer 2019 (کونامی / PES Productions –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم استراتژیک:

Mutant Year Zero: Road to Eden (فانکام / The Bearded Ladies – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Total War: Three Kingdoms (سگا / Creative Assembly –  رایانه‌های شخصی)
Two Point Hospital (سگا / Two Point Studios – رایانه‌های شخصی)
Wargroove (چاکل فیش – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)

بهترین گیم خانوادگی / اجتماعی:

Dreams (مدیا مولکول/ سرگرمی‌های تعملی سونی – پلی‌استیشن ۴)
LEGO DC Super-Villains ( تی‌تی گیمز / وارنر برادرز – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ)
!PokEmon: Let’s Go, Pikachu! and Eevee (گیم فریک / نینتندو – نینتندو سوییچ)
Overcooked 2 (گوست تاون گیمز/ Team 17 –  پلی‌استیشن ۴ سوییچ و رایانه‌های شخصی)
Mario Tennis Aces (کَمِلوت / نینتندو – نینتندو سوییچ)

بهترین گیم آنلاین چند نفره:

Anthem (بایوور /الکترونیک آرتس – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Battlefield V (الکترونیک آرتس دایس/ الکترونیک آرتس – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Call of Duty: Black Ops 4 (تری‌آرک / اکتیویژن – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Destiny 2: Forsaken (بانجی/ اکتیویژن – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Skull & Bones (یوبیسافت سنگاپور/ یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Tom Clancy’s The Division 2 (مسیو اینترتینمنت / یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم مستقل:

Ori and the Will of Wisps (استودیوی مون/ مایکروسافت – ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی)
Outer Wilds (موبیوس دیجیتال/ Annapurna Interactive – ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی)
Overcooked 2 (گوست تاون گیمز/ Team 17 –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Sable (شد ورکز/ Raw Fury –  رایانه‌های شخصی)
Tunic (اندرو شلدایز/ Finji –  اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

بهترین گیم رو به پیشرفت:

Destiny 2: Forsaken (بانجی/ اکتیویژن –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
For Honor (یوبیسافت مونترال / یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)
Fortnite (اپیک –  پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ و مک و iOS)
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (پابجی کورپ – اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و iOS)
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (یوبیسافت مونترال / یوبیسافت – پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی)

شما هم لیست خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهها مسدود است