http://buy-game.ir

برنامه یوبی‌سافت برای حذف برخی از محتویات For Honor لغو شد

0


برنامه یوبی‌سافت برای حذف برخی از محتویات For Honor لغو شد

با توجه به درخواست گیم‌بازان برای حفظ محتویات تزئینی در گیم، برنامه یوبی‌سافت برای حذف برخی از محتویات تزئینی گیم لغو شد. یوبی‌سافت به تازگی اعلام کرده بود که تخفیف تابستانی For Honor شروع شده و به همراه آن ۱۴۶ آیتم از فروشگاه گیم خط خواهد خورد.

همچنین اعلام شده بود که این آیتم‌ها به صورت کامل حذف نخواهد شد و گاها بعضی از آن‌ها به گیم باز خواهند گشت. یوبی‌سافت در جریان رونمایی از تخفیف تابستانی، در این زمینه توضیحاتی ارائه داده بود:

دلایل بسیار مهمی وجود دارد که چرایی این کار ما را توجیه می‌کند. در طول دو هفته، ما این آیتم‌ها را از فروشگاه حذف خواهیم کرد. بعد از آن، این آیتم‌ها در دوره‌هایی منظم و همراه با تخفیف باز خواهند گشت. هیچ چیز از موجودی گیم‌بازان حذف نخواهد شد؛ بنابراین اگر در حال حاضر این آیتم‌ها را در اختیار دارید، می‌توانید بدون هیچ مشکلی آن‌ها را نگه دارید.

در ابتدا دلیل این حذف این آیتم‌ها “منوهای شلوغ و نامنظم” عنوان شده بود. بعدها یوبی‌سافت این توضیح را کافی ندانست و برای توجیه این موضوع ویدئویی را تهیه کرد. اما این اقدام نیز کافی نبود؛ گیم‌بازان به جهت از دست دادن محتویات خود ناراضی بودند و بلافاصله نگرانی خود را ابراز کردند. در نهایت این موضوع باعث شد که یوبی‌سافت از تصمیم خود عقب‌نشینی کند:

جنگجویان، ما در طول ۲۴ ساعت گذشته بازخوردهای شما را دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم که برنامه خود برای حذف برخی از محتویات فروشگاه را کنسل کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مرجعه کنید: https://t.co/CbTFNhck5p

تنها یک روز بعد از رونمایی از تخفیف تابستانی گیم، یوبی‌سافت پست دیگری را به اشتراک گذاشت و در آن اعلام کرد که در تصمیم خود بازنگری کرده و این محتویات را حذف نخواهد کرد:

در راستای رونمایی از تخفیف تابستانی گیم و محتویات قابل دسترس در به‌روزرسان، از بازخوردهای شما تشکر می‌کنیم. با توجه به این بازخوردها و نیز ارزیابی مجدد برنامه‌های خود، تیم ما تصمیم گرفته که این محتویات را در گیم نگه دارد و آیتم‌ها را از گیم حذف نخواهد کرد. تخفیف تابستانی گیم، طبق برنامه تا ۱۹ ژوئیه (۲۸ تیر) ادامه خواهد یافت.

همچنین در ادامه یوبی‌سافت توضیح بهتری برای دلیل برنامه حذف این آیتم‌ها ارائه داد. هدف آن‌ها این بوده آیتم‌هایی را که بیش از ۹ ماه در گیم وجود داشتند در یک “برنامه دوره‌ای” در دسترس قرار دهند تا آیتم‌های جنگاهتر از خطر حذف شدن ایمن باشند. همچنین نگران‌هایی که در مورد تاثیر این آیتم‌ها در گیم‌پلی گیم وجود دارد، یکی از دلایل لغو شدن این برنامه عنوان شده است:

یکی از المان‌هایی که از چشم ما پنهان ماند و باعث شد که تصمیم خود را پس بگیریم، تاثیر این آیتم‌ها در گیم‌پلی گیم بود. ممنون که این موضوع را روشن کرنگاه چرا که قطعا حذف آن‌ها غیرمنصفانه و بازخوردهای شما کاملا درست و بجا بود.

For Honor در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. تخفیف تابستانی For Honor تا دو هفته آینده ادامه خواهد یافت و تمامی محتویات پیشین گیم نیز به همراه آن ارائه خواهد شد.

 

 

دیدگاهها مسدود است