http://buy-game.ir

بتای بخش چند‌نفره Call of Duty: Black Ops 4 اوایل ماه آینده منتشر خواهد شد

0


بتای بخش چند‌نفره Call of Duty: Black Ops 4 اوایل ماه آینده منتشر خواهد شد

امروز اکتیوژن در خبری اعلام کرد که پیش از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در ماه اکتبر، بتای این عنوان اوایل ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

گیمکنانی که به پیش خرید Call of Duty: Black Ops 4 اقدام کرده‌اند در تاریخ جمعه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۳ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تا دوشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۶ اوت ۲۰۱۸ میلادی) به نسخه‌ی بتای خصوصی این عنوان دسترسی خواهند داشت. این بتای اولیه مختص به دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. البته از تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۰ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تا دوشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۳ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تمام کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهند داشت.

بتای پلتفرم رایانه‌های شخصی از تاریخ شنبه ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۱ اوت ۲۰۱۸ میلادی) آغاز و تا تاریخ دوشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۳ اوت ۲۰۱۸ میلادی) ادامه خواهد داشت. برای اجرای این نسخه‌ی بتا برروی رایانه‌ی شخصی خود باید به نصب Battle.net اقدام کنید. آن دسته از گیمکنانی که Call of Duty: Black Ops 4 را پیش خرید کرده‌اند یک روز زودتر و در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۰ اوت ۲۰۱۸ میلادی) به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهند داشت.

در دیگر خبر‌های مربوط به بخش چند‌نفره، تری آرک (Treyarch) اعلام کرد که در ماه سپتامبر بتای خصوصی بخش بتل رویال Black Ops 4 با نام Blackout منتشر خواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیق این بتای خصوصی مشخص نیست اما می‌دانیم که این نسخه‌ی بتا در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد بود و بعد از چند روز در دسترس دیگر پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت. در طول تابستان اطلاعات بیشتری از این بتای خصوصی منتشر خواهد شد.

Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است