http://buy-game.ir

اولین گیم استودیوی Traega Entertainment بررسی شد

0


اولین گیم استودیوی Traega Entertainment بررسی شد

استودیوی مستقل Traega Entertainment امروز از اولین گیم خود رونمایی کرد. این استودیوی تازه تاسیس و خلاق که در Nashville واقع است، گیم BRIG 12 را برای رایانه‌های شخصی بررسی کرد. این گیم رایگان که در سبک نقش‌آفرینی و علمی‌تخیلی می‌باشد تلاش خواهد کرد مکانیک گیم‌های کارتی و استراتژیک نوبتی را ترکیب کند.

در گیم جنگاه این استودیو گیم‌بازان در نقش شکارچیان جایزه بگیر، در ازای پاداش‌های متفاوت، قراردادهای مختلفی را کامل کرده و وظیفه‌ی دستگیری خلافکاران و تحویل آن‌ها به زندان‌های حفاظت شده را به عهده دارند. طبیعتا این موضوع شامل تکرار ماموریت‌ها، مبارزه با باس‌های مختلف، جمع‌آوری کارت و ارتقای آن‌ها می‌شود.

مبارزات گیم سیستم گیم‌های نوبتی و کارتی را ترکیب کرده و به گیم‌باز اجازه می‌دهد از تکنیک‌های متفاوتی استفاده کند. گیم‌بازان می‌توانند با انجام مراحل کوتاه پاداش کسب کنند و با انجام چند مرحله به صورت متوالی، پاداش اضافی دریافت می‌کنید.

گیم BRIG 12 قرار است شامل بخش‌هایی مانند طراحی شخصیت، تشکیل تیم و انواع کلاس‌های مختلف باشد. همچنین تیم سازنده این عنوان را “یک گیم رایگان حقیقی ” خوانده‌ است. به گفته‌ی آن‌ها هیچ آیتمی صرفا از طریق پرداخت پول عرضه نخواهد شد و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای صرفا برای دسترسی زودتر به آیتم‌های تزیینی خواهد بود.

دکس هاک (Dax Hock) موسس استودیوی Traega Entertainment درباره‌ی رونمایی از اولین گیم این استودیو گفته است:

به عنوان یک استودیوی تازه تاسیس، ما از بررسی اولین گیم خود بسیار هیجان‌زده هستیم. این اولین گیم از گیم‌های بسیاری خواهد بود که استودیوی ما در آینده عرضه خواهد کرد. ما اعضای تیم خود را در طول ۲ سال گذشته با سرعت بسیار بالایی جمع کرده‌ایم و من به آن‌ها افتخار می‌کنم.

گیم BRIG 12 آن ساختاری را دارد که ما در تمام گیم‌هایمان به دنبال آن خواهیم بود. ما می‌خواهیم به گیم‌بازان اجازه دهیم همانگونه که می‌خواهند گیم کنند. من فکر می‌کنم که ما ترکیبی خاص از سبک‌هایی که دوست داریم، ایجاد کرده‌ایم و من امیدوارم این گیم پایه‌گذار موفقیت‌های آینده‌ی استودیوی ما باشد.

تصاویر منتشر شده از این گیم را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. این گیم به صورت رایگان در ماه اوت برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است