http://buy-game.ir

اولین تریلر از NG حس وحشت را به شما منتقل می‌کند

0


اولین تریلر از NG حس وحشت را به شما منتقل می‌کند

اخیرا تریلری جنگاه از یک عنوان رمان بصری منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

گیم‌بازانی که آماده‌اند تا حس وحشت واقعی را تجربه کنند، می‌توانند تریلر جنگاهی که از عنوان NG که یکی از بزرگ‌ترین عناوین پلی‌استیشن ویتا است را تماشا کنند. این گیم بر روی کنسول دستی کوچک سونی که از تاریخ ۲۲ شهریور ماه (سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) دیگر تولید نخواهد شد، عرضه می‌شود. این تریلر جنگاه در واقع برای اولین بار بخش‌هایی از گیم پلی این گیم را به نمایش در می‌آورد که کسانی که گیم قبلی یعنی Death Mark را تجربه کرده باشند، با حس و حال آن احساس آشنایی خواهند داشت.

عنوان NG که در سال ۱۹۹۹ در یکی از حلبی آبادهای ژاپن جریان دارد، حس و حال اساطیری و قهرمانانه زیادی به این گیم بخشیده که به خوبی در تریلر آن به نمایش در آمده است. اما به جز زبانی که در تریلر کوتاه این گیم به کار رفته که شاید تنها سدی باشد که بین ما و این گیم قرار گرفته، استایل و حس و حال این گیم از نکات مثبتی است که به خوبی می‌تواند ما را جذب خود کند تا این گیم را همیشه به خاطر خود بسپاریم و از آن به عنوان یکی از گیم‌های مورد انتظار خود یاد کنیم.

گیم قبلی که ترجمه و برگردان آن از زبان ژاپنی Death Mark نام می‌گرفت، گیم‌باز و شخصیت همراه او را به جست و جو و کاوش برای یافتن راز و رمزهایی که پشت یک ماجرای مرموز قرار گرفته وادار می‌کرد که در این مسیر گیم‌باز با قتل‌های مرموز زیادی رو به رو می‌شد که باید برای حل آن‌ها اقدام می‌کرد. انتظار می‌رود که NG برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویتا و همچنین نینتندو سوییچ عرضه شود.

تماشای آنلاین ویدئو:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است