http://buy-game.ir

انتشار اطلاعاتی از بسته الحاقی Wolfhunter گیم The Elder Scrolls Online

0


انتشار اطلاعاتی از بسته الحاقی Wolfhunter گیم The Elder Scrolls Online

به تازگی اطلاعات جنگاهی از بسته الحاقی Wolfhunter گیم The Elder Scrolls Online منتشر شده است که ما را بیش از پیش با این محتوای اضافی آشنا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

در طول برگزاری مراسم E3 2018 و کنفرانس شرکت بتسدا (Bethesda)، از جنگاهترین بسته الحاقی گیم The Elder Scrolls Online با نام Wolfhunter رونمایی شد و ما شاهد انتشار تصاویر و نمایش‌های مختلفی از این بسته بودیم. حال پس از گذشت مدتی، باری دیگر سازندگان این بسته در بتسدا، اطلاعات جنگاهی را از آن منتشر کرده‌اند.

در واقع این اطلاعات جنگاه، توسط طراح دانجن گیم یعنی مایک فینیگن (Mike Finnigan) و نویسنده آن یعنی توری دوگرتی (Tori Dougherty)، در طول اجرای یک استریم منتشر شده است که طرفداران این گیم را خوشحال خواهد کرد.

در ابتدا، سازندگان گیم به یک محیط جنگاه با نام Moon Hunter Keep اشاره داشتند که در اصل یک Reaper March است. محیط مذکور در گذشته، در کنترل شکارچیان گرگ‌نما با نام Order of the Silver Dawn بوده که بعد از رفتن آن‌ها، کنترل این منطقه به دست افراد دیگری افتاده است. این گروه جنگاه Silver Dawn نام دارد و قصد دارند تا محیط Moon Hunter Keep را از بین ببرند. در اینجا ماموریت کاربران آغاز خواهد شد و می‌بایست به نبرد با این افراد اشغال‌گر بروند و منطقه مذکور را کنترل کنند.

در ادامه یک دانجن جنگاه دیگر هم با نام March of Sacrifices وجود خواهد داشت که در منطقه Daedric Hircine پیاده‌سازی شده است. در واقع نقطه ورود به این دانجن، در محل Greenshade ساخته شده است و با ورودی دیگر دانجن‌ها کاملا متفاوت است. در واقع شما برای وارد شدن به اینجا، می‌بایست از یک استخر سبز رنگ که در پایه مجسمه Hircine قرار دارد، عبور کنید. ماموریت کاربران در منطقه March of Sacrifices، این است که به ملاقات شاهزاده Daedric بروند و در قلمرو آن مستقر شوند. بعد از آن باید موجودی به نام The Hare را شکار کنند تا خواسته شاهزاده تکمیل شود. همچنین در صورتی که بتوانید پس از شکست این موجود، قلب وی را با خود همراه بیاورید، جوایز ویژه‌ای در انتظار شما خواهد بود.

کاربران از هفته آینده قادر خواهند بود تا به Public Test Servers یا سرورهای آزمایشی گیم مراجعه کنند و تحقیقات و تجربیات جنگاهی را در دانجن‌های این بسته الحاقی، به دست آورند. هنوز مشخص نیست که بسته الحاقی Wolfhunter در چه زمانی منتشر خواهد شد، اما طبق گفته سازندگان، این تاریخ بعد از اتمام فاز جاری گیم اعلام خواهد شد. در این صورت ما فقط می‌دانیم که بسته الحاقی Wolfhunter در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی، عرضه خواهد شد.

آخرین به‌روزرسانی و بسته الحاقی که برای این گیم منتشر شد، بسته The Elder Scrolls Online: Summerset بود که محیط‌های جنگاهی را اختیار کاربران قرار می‌داد.

در نهایت می‌توانید با تماشای یک تریلر، بیشتر با بسته الحاقی Wolfhunter آشنا شوید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

دیدگاهها مسدود است