http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از عنوان Death Stranding منتشر شد | اتصال دست‌ها

0


اطلاعات جنگاهی از عنوان Death Stranding منتشر شد | اتصال دست‌ها

بدون شک Death Stranding سوال برانگیز گیم چند سال اخیر است که هرچه بیشتر می‌گذرد و اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود، مخاطبان بیشتر گمراه می‌شوند و گیم را کمتر درک می‌کنند. با این‌که تاکنون چهار تریلر چند دقیقه‌ای از این عنوان منتشر شده اما همچنان اطلاعات خیلی دقیقی از گیم در دسترس نیست و همچنان گیم‌بازان نمی‌دانند قرار است در گیم چه کاری انجام دهند.

به‌تازگی مدتی است که حساب رسمی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در توییتر شروع به ارسال توییت‌هایی مرتبط به هم با هشتگ DSStories# (داستان‌های Death Stranding) کرده است و طی آن سرنخ‌های جنگاهی از داستان گیم را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد. اما این سرنخ‌ها نیز مانند تمام اطلاعات دیگر گیم عجیب و مبهم هستند:

DSStories 21 دستِ چپ و دستِ راست تصویری آینه‌ای از خودشان هستند. با این حال آن‌ها برابر نیستند چراکه نمی‌توانند باهم مُنطبق شوند. به این مشخصه “کایرالیتی” گفته می‌شود و هرچیزی که با کایرالیتی همراه باشد “کایرال” نامیده می‌شود.

 

DSStories 23 در بسیاری از فرهنگ‌ها دست دادن نشانه‌ی دوستی دو طرفه است. با این حال دست‌هایی که تصویر کایرال یک‌دیگر هستند نمی‌توانند دست بدهند. اگر دیگر نمی‌توانستید دست‌های هم‌دیگر را بگیرید چه‌کار می‌کرنگاه؟ چطور در دنیایی که به هم متصل نیست زندگی می‌کرنگاه؟

همان‌طور که مشاهده می‌کنید اطلاعات جنگاه نیز مانند اطلاعات قبلی بسیار مبهم و گاهی ترسناک هستند اما نکته‌ی قابل توجهی که وجود دارد؛ وجود مفهوم اتصال در میان این توییت‌ها و اطلاعات قبلی که در توضیحات تریلر E3 2018 منتشر شده بود است که طی آن قرار بود سَم (Sam) جهان خرد شده را پیوند زند. در تمام این اطلاعات تاکید زیادی برروی اتصال شده است و از آن‌جایی که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) قبل‌تر نیز بارها درباره‌ی چوب و طناب و “اتصال” آن‌ها که موجب ساخت اولین ابزارهای بشر شده‌اند صحبت‌هایی به میان آورده است، نمی‌توان به‌راحتی از این موضوع گذشت.

همچنین اطلاعات و شایعات بسیاری نیز وجود دارند که به همکاری تمام گیم‌بازان برای پیش‌رفتن در گیم اشاره می‌کنند و این خود نوعی اتصال است و زمانی این موضوع جدی‌تر می‌شود که مشاهده می‌کنیم در تریلرهای گیم کودکی که در آغوش نورمن ریداس (Norman Reedus) قرار دارد، سربازانی که تحت فرمان مدس میکلسن (Mads Mikkelson) هستند و موجوداتی که در تریلر نهایی گیم حضور دارند همه و همه به وسیله‌ی رشته‌ای به هم متصل‌اند!

جالب‌تر این‌که در توییت‌های منتشر شده این‌طور به‌نظر می‌آید که کایرالیتی و آینه باعث عدم اتصال می‌شوند که این خود می‌تواند موجب ایجاد تئوری‌های مختلف دیگری شود؛ تئوری‌هایی که پای علم شیمی را نیز به گیم باز می‌کنند چراکه کایرالیتی در علم شیمی برای تشریح اجسامی به‌کار می‌رود که برروی تصویر آینه‌ی خود غیر انطباق‌پذیر هستند. بنابراین اگر داستان گیم بخواهد با همکاری تمامی گیم‌بازان جهان پیش رود، از آنجایی که همه کنترل سم را به‌دست دارند اما هر کدام شخصی متفاوت هستند، ممکن است کایرالیتی مانعی جدی بر سر راه آنان باشد!

با این حال تا زمان انتشار گیم (و حتی پس از آن!) نمی‌توان نظری قطعی دررابطه با داستان گیم و اهداف آن بیان کرد و باید تحت روش تبلیغاتی منحصر به فرد کوجیما مغز بسائیم و اطلاعات و تئوری‌های به دست آمده را با یک‌دیگر به اشتراک بگذاریم. انتظار می‌رود گیم Death Stranding در تارخ نامشخصی به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است