http://buy-game.ir

از نسخه بتای محدود Black Clover: Quartet Knights رونمایی شد + تریلر جنگاه گیم

0


از نسخه بتای محدود Black Clover: Quartet Knights رونمایی شد + تریلر جنگاه گیم

به زودی بتای محدود عنوان Black Clover: Quartet Knights عرضه خواهد شد و شما تنها یک روز برای دانلود کلاینت گیم و ثبت‌نام برای تجربه آن فرصت خواهید داشت. کسانی که با مجموعه انیمه‌ای که گیم بر اساس آن ساخته شده است آشنا هستند، مدتی می‌شود که در مورد گیم خبر دارند اما ماه مه تاریخ انتشار گیم در غرب به صورت رسمی اعلام شد و حال همه می‌توانند انتظار انتشار گیم در تاریخی مشخص را داشته باشند.

تمام گیم‌بازانی که موفق به دانلود کلاینت در وقت تعیین شده شوند، می‌توانند نگاهی اولیه به نسخه آزمایشی گیم داشته باشند. شما می‌توانید این کلاینت را از آغاز روز نهم ژوئیه (دوشنبه این هفته) تا پایان این روز دانلود نمایید. باندای نامکو (Bandai Namco) بسته به اینکه بخواهید این نسخه را بر حسب چه برنامه‌ای تجربه کنید، زمان‌های مشخصی را ذکر کرده است. این گیم برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؛ بنابراین اگر از دارندگان این پلتفرم‌ها هستید می‌توانید به تجربه بتای گیم بپردازید. در ادامه پست توییتری نامکو را در مورد بتای محدود گیم مشاهده می‌کنید:

شوالیه‌ها! ما یک نسخه بتای محدود از گیم را در تاریخ‌های ۷/۱۵ و ۷/۱۶ (۲۴ و ۲۵ تیر ۹۷) عرضه خواهیم کرد. دانلود کلاینت گیم از نیمه‌شب نهم ژوئیه آغاز شده و تا ساعت ۱۱:۵۹ شب ادامه خواهد یافت که برای تجربه نسخه بتا باید آن را دانلود نمایید. ظرفیت محدود است و کسانی که زودتر اقدام کنند در اولویت خواهند بود؛ بنابراین تقویم‌های خود را علامت بزنید!

باندای نامکو در کنار رونمایی از بتای محدود گیم، تریلر دیگری نیز به اشتراک گذاشت تا همه بتوانند یک نگاه کلی از گیم‌پلی، حالت‌های گیم و سایر موارد داشته باشند. در این تریلر چهار نقش مختلف برای هر شخصیت نشان داده شده است که این نقش‌ها با عناوین Fighter، Shooter، Support و Healer شناخته می‌شوند و می‌توانید در هر کدام از این نقش‌ها به تجربه گیم بپردازید. همچنین اطلاعاتی از بخش شخصی‌سازی گیم نیز در این تریلر وجود دارد و در کنار می‌توانید از بخش داستانی گیم نیز اطلاعاتی کسب کنید. داستان در این گیم برای اولین بار در کل سری به صورت روایی و غیرخطی دنبال خواهد شد. در ادامه توضیحاتی که در این تریلر ارائه شده است را می‌خوانید:

جادوگری به نام کارنا (Karna) ظاهر شده است که تهنگاه کرده تمام پادشاهی را نابود خواهد کرد. یک نوجوان کم‌سن با نام یامی (Yami) به صورت ناگهانی در مقابل آستا (Asta) و گروه ظاهر می‌شود. با ظهور این دو شخصیت جنگاه، شوالیه‌های جادو از قدرت بسیار این دونفر در شوک فرو رفته‌اند.

Black Clover: Quartet Knights در تاریخ شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر موردنظر را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است