http://buy-game.ir

احتمالاً آخرین راز بزرگ God of War توسط هواداران کشف شده باشد

0


احتمالاً آخرین راز بزرگ God of War توسط هواداران کشف شده باشد

مدتی پیش بود که استودیو سانتامونیکا (Santa Monica) داستان مصوری از گیم God of War تحت نام “شکار” منتشر کرد که بعداً طراح هنری این گیم خبر از وجود رازی نهفته درون آن داد. سپس کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان گیم نیز ضمن تائید سخنان او اعلام کرد که این راز، آخرین راز God of War است که هواداران هنوز موفق به کشف آن نشده‌اند.

بارلوگ در صحبت‌هایش بیان داشته بود که راز بزرگ درون گیم، اطراف خانه‌ی کریتوس قرار دارد و هواداران نیز گفته‌های بارلوگ را در کنار داستان مصور منتشر شده قرار دادند و به بررسی محیط اطراف خانه‌ی کریتوس پرداختند که در نتیجه، به نظر می‌رسد آن‌ها پس از دریافت سرنخ‌های لازم، قادر به کشف این راز بزرگ شده باشند.

توجه: ادامه‌ی خبر، بخش مهمی از داستان گیم را لو می‌دهد!

گیم‌بازان پس از جستوجوهای مختلف در گوشه‌های اطراف خانه‌ی کریتوس، موفق به یافتن مجموعه‌ای از نمادهای اساطیر اسکاندیناوی شدند که با کنار هم قرار دادن آن‌ها در ترتیبی درست، املای نام “لوکی” به دست می‌آید! اگر این عنوان را به پایان رسانده باشید می‌دانید که لوکی اسمی است که غول‌ها (Giants) برای آترئوس در نظر گرفته بودند و این راز در پایان گیم و هنگامی که به نظر می‌رسد ماجراجویی پدر و پسر برای رساندن خاکستر فِی به بلندترین قله‌ به پایان رسیده است، آشکار می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از نمادهای اطراف خانه‌ی کریتوس را مشاهده کنید:

البته هنوز واکنشی از سوی اعضای سانتا مونیکا نسبت به اکتشافات هواداران نشان داده نشده و  معلوم نیست که این، همان راز مدنظر آن‌ها باشد. در کنار این‌ها، بارلوگ همواره در صحبت‌هایش اشاره کرده که God of War پر از رازهای مخفی است که می‌تواند به داستان آینده‌ی سری اشاره داشته باشد و حتی پیش‌تر نیز شاهد نقاشی هکاکی شده‌ای برروی یکی از سنگ‌های ابتدای گیم بودیم که به نبرد نهایی کریتوس با بالدر اشاره می‌کرد؛ به همین دلیل هواداران در تلاش هستند که با بررسی نقاشی‌ها و جمله‌های درون گیم که به زبان اساطیر اسکاندیناوی نوشته شده است، از داستان آینده‌ی این مجموعه مطلع شوند.

عنوان God of War هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید نقد و بررسی‌های متنی و ویدئویی God of War که توسط سعید آقابابایی تهیده شده‌اند را مطالعه و مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است