http://buy-game.ir

Where the Water Tastes Like Wine به‌روزرسانی جنگاهی دریافت کرد

0


Where the Water Tastes Like Wine به‌روزرسانی جنگاهی دریافت کرد

عنوان تحسین برانگیز Where the Water Tastes Like Wine اخیرا به‌روزرسانی جنگاهی تحت عنوان Tall Tales Update دریافت کرده است که به واسطه آن گیم‌بازان می‌توانند در آن به پانزده کارت پستال جنگاه و حالت قدم زدن خوردکار دست پیدا کنند تا از آن برای سفر در سراسر ایالات متحده استفاده کنند.

امروز توسعه دهنده این عنوان یعنی Dim Bulb Games نیوز جنگاه خوبی از عنوان Where the Water Tastes Like Wine برای طرفداران آن منتشر کرده. این استودیو در حساب رسمی خود در شبکه توییتر در این زمینه گفته است که

Where the Water Tastes Like Wine هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و ما از همین الان داستان‌های زیادی برای آن آماده کرده‌ایم.

جنگاهترین به‌روزرسانی این عنوان که Tall Tales Update نام دارد، پانزده کارت پستال جنگاه به عنوان Where the Water Tastes Like Wine اضافه می‌کند که در سراسر ایالات متحده پراکنده شده‌اند. علاوه بر رفع برخی مشکلات و باگ‌های این گیم، این به‌روزرسانی یک حالت پیاده روی خودکار نیز به آن اضافه می‌کند که قابلیت بسیار کارآمدی برای سفر و اکتشاف در سراسر نقشه ایالات متحده به حساب می‌آید و گیم‌بازان می‌توانند به واسطه آن این محدوده را راحت‌تر طی کنند.

اگر شما تا به حال موفق به تجربه عنوان  Where the Water Tastes Like Wine نشده‌اید و دوست دارید آن را امتحان کنید، می‌توانید به شبکه استیم سر بزنید و از تخفیف ۳۰ درصدی این گیم تا چهارشنبه همین هفته یعنی ۱۶ خرداد ماه (ششم ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) بهره‌مند شوید. همچنین نسخه Wayfarer این گیم که شامل موسیقی‌های زیبا و روح‌نواز و همچنین یک کتاب هنری مصور می‌شود نیز با ۲۸ درصد تخفیف در اختیار گیم‌بازان قرار دارد که می‌توانید از این تخفیف مناسب بهره‌مند شوید و به تجربه این گیم بپردازید.

برای کسانی که اطلاع ندارند باید اعلام کنم که این عنوان ماجراجویانه که ریشه در فرهنگ عامه آمریکایی دارد، گیم‌بازان را با سفری در طول ایالات متحده همراه می‌کند که در طی آن گیم‌بازان با افراد مختلف و داستان‌های منحصر به فرد هرکدام رو به رو می‌شوند. داستان‌های این گیم که اغلب به صورت فروتنانه روایت می‌شوند،‌ در نهایت می‌توانند به افسانه‌ها و داستان‌های بلند خودشان تبدیل شوند.

عنوان Where the Water Tastes Like Wine هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و مک در دسترس قرار دارد و کسانی که دوست دارند این گیم را تجربه کنند، می‌توانند روی پلتفرم‌های ذکر شده به تجربه آن بپردازند. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این گیم و آشنایی با آن نقد و بررسی آن را که توسط همکارانم تهیه شده است، از این آدرس مطالعه بفرمایید تا بیشتر با ویژگی‌های این گیم آشنا شوید.

دیدگاهها مسدود است