http://buy-game.ir

Team Sonic Racing با نسخه‌ی قبلی خود تفاوت بسیاری دارد

0


Team Sonic Racing با نسخه‌ی قبلی خود تفاوت بسیاری دارد

پس از شایعات مختلف و یک تیزر رسمی، سگا چند روز قبل بالاخره رسماً از Team Sonic Racing رونمایی کرد و حال، شاهد جزئیات جنگاهی از این عنوان از سوی مدیر روابط عمومی سگا هستیم.

ارون وبر (Aaron Webber) طی ویدئوی جنگاهی در کانال رسمی یوتیوب Sonic، ابتدا بیان داشته است که Team Sonic Racing دنباله‌ی مستقیم Sonic & All-Stars Racing Transformed محسوب نمی‌شود. این عنوان “بسیار بسیار متفاوت‌” بوده و از “مکانیک‌های بسیار جالبی” بهره می‌برد.

متاسفانه، وی توضیحات بیشتری را راجع به تفاوت این دو عنوان ارائه نکرده اما با این حال افزوده است که در این نسخه‌ی جنگاه بیش از تمامی نسخه‌های قبلی، شاهد شخصیت‌های دنیای Sonic خواهیم بود.

علاوه بر این‌ها، ارون وبر به یکی از سوالاتی که سال‌هاست از آن پرسیده می‌شود، پاسخ داده است! سوال این است که سونیک چگونه با یک ماشین مسابقه می‌دهد؟ سونیک که سریع‌تر از ماشین حرکت می‌کند و اگر بخواد در رقابتی شرکت کند، قبل از اینکه آغاز شود، آن را به پایان رسانده است. وی گفته که “با این راه، سونیک می‌تواند در شرایطی مساوی با بقیه رقابت کند”. اگر فردی را می‌شناسید که راجع به این نکته کنجکاو است، حتماً آن را از این موضوع مطلع کنید!

Team Sonic Racing که توسط سازنده‌ی عناوین Sega Superstars Tennis و Sonic & SEGA All-Stars Racing یعنی سومو دیجیتال (Sumo Digital) توسعه‌ی می‌یابد، در زمستان امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. نسخه‌های کنسولی به‌طور فیزیکی با قیمت ۴۰ دلار منتشر می‌گردند درحالی که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی تنها به‌صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است