http://buy-game.ir

Phil Spencer مدت زمان کنفرانس مایکروسافت در E3 را اعلام کرد

0


Phil Spencer مدت زمان کنفرانس مایکروسافت در E3 را اعلام کرد

امروز رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) در صفحه توییتر خود و در جواب یکی از طرفداران، مدت زمان کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2018 را دوباره اعلام کرد.

با این اوصاف کنفرانس خبری مایکروسافت تاریخ ۱۱ ژوئن مصادف با دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران در شهر لوس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار خواهد شد. این که مشخص است اما آیا مدت زمان کنفرانس چند دقیقه خواهد بود؟ جواب این سوال را فیل اسپنسر در صفحه‌ی توییتر رسمی خود اعلام کرد.

فیل اسپنسر فردی فعال در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توییتر است. کاربران و طرفداران او اغلبا سوالاتی در رابطه با کار و برنامه‌های او می‌پرسند که بیشتر اوقات جواب آن‌ها را می‌دهد. در کل می‌شود گفت که حساب‌های اجتماعی فیل اسپنسر منبع خوبی برای دریافت اطلاعاتی در مورد ایکس‌باکس است. براساس جوابی که رئیس بخش ایکس‌باکس در جواب یکی از کاربران داده، کنفرانس خبری مایکروسافت ۱۰۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

از عناوینی که به احتمال بسیار بالا طی کنفرانس خبری مایکروسافت نمایشی از آن‌ها خواهیم نگاه، می‌توان به Forza Horizon 4 و Halo Infinity اشاره کرد. متاسفانه همان طور که چند ساعت پیش خبر آن در وب‌سایت دنیای گیم قرار گرفت، گیم مورد انتظار Crackdown 3 که چند بار تاخیر خورده بود، باری دیگر تاخیر خورد و عرضه آن به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول شده است.

بزرگ‌ترین رویداد گیم‌های ویدئویی در راه است و تا چند روز دیگر میزبان همه خواهد بود، شرکت‌های مختلفی اعلام حضور کرده‌اند که در این میان شرکت‌ اسکوئر اینکس برای اولین بار است که کنفرانس جداگانه‌ای خواهد داشت. تا به امروز اطلاعاتی در رابطه با عناوینی که قرار است در این رویداد نمایش داشته باشند اعلام شده اما مطمئنا همه‌ی شرکت‌ها سورپرایزهایی برای طرفداران خود آماده کرده‌اند که هنوز از ماهیت آن‌ها خبر نداریم. شما کاربران دنیای گیم در طی این رویداد می‌توانید پوشش کامل خبری ما را دنبال و از آخرین عناوینی که در آن نمایشگاه بررسی خواهند شد، اطلاع داشته باشید پس پیشنهاد می‌کنیم که تا چند روز آینده همراه ما باشید.

دیدگاهها مسدود است