http://buy-game.ir

Insurgency: Sandstorm شهریور امسال منتشر می‌شود

0


Insurgency: Sandstorm شهریور امسال منتشر می‌شود

استودیو نیو ورلد اینتراکتیو (New World Interactive) عنوان بعدی خود را با نام Insurgency: Sandstorm بررسی کرد. این گیم در سبک تیراندازی اول شخص چندنفره می‌باشد و دنباله‌ای برای گیم Insurgency محسوب می‌شود.

قیمت گیم در استیم ۳۰ دلار ذکر شده است. چهار حالت مختلف در این عنوان وجود دارند که با نام‌های Push، Firefight و Capture the Base شناخته می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را به صورت versus گیم کنید. همچنین یک حالت Checkpoint برای بخش co-op گیم وجود دارد. تمام این حالت‌ها به جز Capture the Base در نسخه اول گیم نیز ارائه شده بودند. در Checkpoint گیم‌بازان در مقابل سربازانی با هوش مصنوعی قرار می‌گیرند و باید به اهدافی مانند نابودی جعبه‌های مهمات دست یابند. در حالی که در حالت‌های Push و Firefight گیم‌بازان برای دستیابی به اهداف باید به صورت تیمی کار کرده و با حریفانِ آنلاین مقابله کنند.

تیم سازنده اعلام کرده است که اضافه کردن پایگاه (Outpost) را که در نسخه اول نیز وجود داشت در نظر خواهد گرفت. همچنین یک حالت آزمایشی با نام Operation به گیم اضافه خواهد شد؛ البته در صورتی که شرایط لازم برای انجام این کار فراهم باشد:

ما متوجه شدیم که این حالت‌ها کمی بیشتر از آنچه که برنامه‌ریزی کرده‌ بودیم، زمان لازم دارند. بنابراین باید دوباره این موضوع را که این حالت‌ها جایی در تجربه ما دارند یا نه، بررسی کنیم. ما می‌خواهیم تمام حالت‌های گیم منحصر به فرد و سرگرم کننده باشند و در عین حال نمی‌خواهیم با اضافه کردن حالت‌های بسیار زیاد، گیم‌بازان را از هم جدا کنیم.

گیم‌بازان می‌توانند در زمان شروع گیم از ۴۰ اسلحه متفاوت استفاده کنند و به همین تعداد نیز می‌توانید اسلحه‌ها را ارتقا دهید. بخش پشتیبانی در گیم کامل‌تر از نسخه اول است و کلاس‌های ویژه می‌توانند از پشتیبانی هوایی جت‌ها، توپخانه‌های انفجاری، خمپاره‌های شیمیایی، پهپادهای انتحاری و هلیکوپترها استفاده کنند.

خبری از لوت‌ باکس‌ها در گیم نخواهد بود، با این وجود یک سیستم شخصی‌سازی در گیم وجود دارد که می‌توانید آیتم‌ها و صداهای مختلف را برای شخصیت خود خریداری کنید. استودیو سازنده اعلام کرده که بعد از انتشار گیم، با آپدیت‌های رایگان، اسلحه‌ها، ارتقاها و نقشه‌های جنگاه و همچنین یک سیستم پشتیبانی از ماد را از طریق Steam Workshop به گیم اضافه خواهد کرد.

گیم قرار است سپتامبر امسال (شهریور ماه) برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. تیم سازنده گیم اعلام کرده‌اند که آنها قصد داشتند نسخه‌ پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان را نیز به همراه نسخه رایانه‌های شخصی منتشر کنند. ولی برای پرداخت و پولیش بیشترِ نسخه‌های کنسولی، مجبور شده‌اند عرضه آن‌ها را به نیمه اول سال ۲۰۱۹ موکول کنند.

کسانی که گیم را پیش خرید کنند ۱۰ درصد تخفیف خواهند گرفت و کسانی که نسخه اول گیم را قبلا خریداری کرده باشند ۱۰ درصد تخفیف خواهند گرفت که در صورت پیش خرید کردن گیم در مجموع ۲۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد. همچنین گیم قرار است در نمایشگاه E3 2018 نیز حضور داشته و علاقمندان می‌تواند در غرفه مخصوص گیم به تجربه آن بپردازند.

دیدگاهها مسدود است