http://buy-game.ir

E3 2018 | ویدئو گیمپلی جنگاهی از گیم Marvel’s Spider-Man منتشر شد

0


E3 2018 | ویدئو گیمپلی جنگاهی از گیم Marvel’s Spider-Man منتشر شد

ویدئو جنگاهی از گیم Marvel’s Spider-Man در نمایشگاه E3 2018 به نمایش درآمده که اطلاعات جنگاهی از این عنوان را به نمایش می‌گذارد و می‌توانید در انتهای مطلب آن را تماشا نمائید.

همانطور که می‌دانید دیروز کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه E3 برگزار شد و سونی از چهار گیم انحصاری‌اش تریلر‌های جنگاهی به نمایش گذاشت. یکی از این گیم‌ها، عنوان Marvel’s Spider-Man بود که نمایش ۸ دقیقه‌ای از این عنوان به اجرا در آمد که گروه ۶ خبیث را برای اولین بار به نمایش گذاشت (شما می‌توانید این خبر را در اینجا بخوانید). همچنین سونی دمویی‌ از این گیم را برای E3 تدارک نگاه تا هواداران بتوانند برای مدت کوتاهی به تجربه این عنوان بپردازند. حال ویدئویی از این دمو منتشر شده که شما می‌توانید در زیر آن را تماشا نمائید.

ویدئو رسمی :

دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

در این ویدئو می‌توانید یکی از مراحل فرعی گیم (سیستم مخفی کاری گیم را نشان می‌دهد) و یکی از مراحل گیم که در آن باید با شوکر (یکی از دشمنان مردعنکبوتی) مبارزه کنید را تماشا نمائید. در این مرحله شوکر در حال دستبرد زدن به بانک است و مردعنکبوتی باید جلوی آن را بگیرد و با آن به مبارزه بپردازد.

دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود و تماشای ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

همچنین ویدئوی دیگری از این گیم پس از E3 به نمایش در آمد که در ابتدا دارای صحنه مشابهی است اما دو مرحله دیگر از این گیم را به نمایش می‌گذارد. در این ویدئو می‌توان یکی از ویژگی‌های گیم را که آشنا شدن با منطقه است مشاهده نمود. به نظر می‌رسد این ویژگی از سری گیم Assassin’s Creed الهام گرفته شده باشد. در دو مرحله نمایش داده شده می‌توان مبارزه با افراد ویلسون فیسک یا همان کینگ پین و جلوگیری از انفجار بمب که هردو از مراحل فرعی گیم هستند را مشاهده نمود.

بنظر می‌رسد استودیو اینسومنیاک گیمز از مراحل فرعی غافل نشده و سعی کرده که مراحل فرعی جذابی را برای این گیم طراحی کند. همانطور که می‌دانید یکی از جذابیت‌های سری Batman Arkham دارا بودن مراحل فرعی جذاب بود که از نکات مثبت این سری محسوب می‌شد. در دو ویدئو منتشر شده می‌توان بهبود گرافیکی گیم نسبت به E3 2017، روان‌تر شدن سیستم تاراندازی و سیستم مبارزات این عنوان را مشاهده نمود.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتر عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید.

دیدگاهها مسدود است