http://buy-game.ir

E3 2018 | عنوان Metal Wolf Chaos XD ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور بررسی شد

0


E3 2018 | عنوان Metal Wolf Chaos XD ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور بررسی شد

در جریان کنفرانس شرکت Devolver Digital ، این شرکت رسما اعلام کرد که نسخه‌ی بهبود یافته‌ای از عنوان تیراندازی Metal Wolf Chaos، ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور را به بازار عرضه خواهد کرد. این نسخه Metal Wolf Chaos XD نام داشته و در سال جاری عرضه خواهد شد.

Metal Wolf Chaos یک عنوان تیراندازی سوم شخص است که توسط استودیوی فرام سافتور توسعه یافته و برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. علیرغم دارا بودن زبان انگلیسی اما این عنوان فقط در کشور ژاپن عرضه شد. شما در نقش ۴۷ امین رئیس جمهور آمریکا یعنی مایکل ویلسون هستید؛ شخصی که معاونش یعنی ریچارد هاواک به او خیانت کرده است. حال ویلسون قصد دارد با همکاری وزیر خارجه و کمک ربات‌های غول پیکری به نام Metal Wolf خاک آمریکا را پس بگیرد.

تریلر و تصاویر بررسی عنوان Metal Wolf Chaos XD را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

گیم‌پلی عنوان Metal Wolf Chaos XD را می توان مشابه عناوین تیراندازی سوم شخص در این سبک ( mech shooter) دانست که شما به شهر‌های مختلفی در گیم سفر کرده تا با کمک ربات‌های غول پیکر دشمنانی که بر سر راه شما سبز می‌شوند را نابود کنید، از جمله دشمنان گیم می‌توان به تانک‌های غول پیکر اشاره کرد. عرضه عنوان Metal Wolf Chaos در کشور ژاپن، صداپیشگی نامناسب و داستان نه چندان جالب این عنوان باعث شد تا استقبال پایینی را به همراه داشته باشد و همان بهتر که این عنوان در سال ۲۰۰۴ توسط استودیوی فرام سافتور رها شد.

البته از آن‌جایی که عنوان Metal Wolf Chaos  و حتی کنفرانس Devolver Digital نیز شبیه به یک جوک بود، شاید فکر کنید Metal Wolf Chaos XD نیز شوخی ساده‌ای بیش نیست اما ظاهراً این موضوع حقیقت داشته و Devolver Digital قصد دارد تا با حفظ صداپپیشگان گیم و بهبود گرافیک این عنوان، نسخه ریمستر شده ای از آن را به بازار عرضه کند.

دیدگاهها مسدود است