http://buy-game.ir

E3 2018 | دلیل عدم وجود بخش چندنفره در Sekiro: Shadows Die Twice از زبان سازندگان

0


E3 2018 | دلیل عدم وجود بخش چندنفره در Sekiro: Shadows Die Twice از زبان سازندگان

فرام سافت‌ور که با بررسی Sekiro: Shadows Die Twice در E3 2018 بسیاری از گیم‌بازان را متعجب کرد، از دلیل ترجیح تجربه‌ی تک‌نفره به چندنفره و حذف بخش چندنفره گفته است.

تهیه‌کننده‌ی Sekiro: Shadows Die Twice یعنی روبرت کانکی (Robert Conkey) در گفت و گو با دوال‌شاکرز طی E3 2018، اظهار داشته که عدم ارائه‌ی بخش چندنفره، تصمیمی حساب شده و سنجیده از سوی فرام سافت‌ور بوده است. وقتی که یک عنوان چندنفره می‌سازید، باید محدودیت‌هایی را هم متحمل شوید. مثلاً زمانی که یک باس را طراحی می‌کنید، باید آن را برای دو گیمکن طراحی کنید، چه جادوگر باشند و چه شوالیه. باید باس را طوری طراحی نمایید که در برابر تمامی این رویکردها و شیوه‌های مبارزه‌ی متفاوت، متعادل باشد. این باعث ایجاد محدودیتی در نحوه‌ی طراحی باس‌ها و کارهایی که می‌توانید با آن‌ها انجام دهید، می‌شود.

تیم فرام سافت‌ور نمی‌خواهد که چنین محدودیت‌هایی داشته باشد و قصد دارد که کاملاً برروی تجربه‌ی تک‌نفره تمرکز کند و ببیند که تا کجا می‌تواند آن را به پیش ببرد. به لطف این تصمیم، Sekiro: Shadows Die Twice شامل ویژگی‌های مختلفی خواهد شد که در سری Souls وجود نداشتند.

Sekiro: Shadows Die Twice در اوایل ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌گردد. اگر تمایل دارید که بیشتر از تفاوت‌های این گیم با سری Souls بدانید، می‌توانید از اینجا توضیحات سازندگان را در این مورد مطالعه کنید. همچنین از اینجا می‌توانید به جزئیات بسیاری از ویژگی‌های کلیدی گیم دست یابید.

دیدگاهها مسدود است