http://buy-game.ir

E3 2018 | بتزدا بالاخره از عنوان Starfield رونمایی کرد

0


E3 2018 | بتزدا بالاخره از عنوان Starfield رونمایی کرد

امروز در طی کنفرانس خبری بتزدا در E3 2018، بالاخره و پس از شایعات زیاد، عنوان Starfield بررسی شد. این گیم که قرار است تبدیل به یک مجموعه شود، اولین IP اورجینال بتزدا پس از ۲۵ سال محسوب می‌شود.

با این‌که آقای تاد هاوارد (Tod Howard)، این گیم را در اواخر کنفرانس بررسی کرد، اما هنوز هم این عنوان مرموز به نظر می‌رسد. تا به حال می‌دانیم که Starfield در فضا جریان داشته و دارای یک اتمسفر علمی – تخیلی است؛ دقیقاً همان‌طور که تیزر بررسی گیم به این موضوع اشاره می‌کند. همچنین در این ویدئو ما شاهد یک ماهواره نوک تیز یا ایستگاهی فضایی هستیم که بالای یک سیاره معلق است.

به جز موارد بالا، ما هیچ چیزی از این گیم نمی‌دانیم؛ هنوز حتی زمان انتشار یا پلتفرم‌های گیم هم مشخص نشده‌اند. اگر یادتان باشد، شایعاتی در مورد یک IP جنگاه از بتزدا به گوش می‌رسید. حال باید نگاه که با رونمایی اطلاعات بیشتر از این عنوان، چگونه این ناشر و توسعه دهنده قدرت‌ مند، یک IP کاملاً جنگاه را می‌سازد. بتزدا در توئیتر خود از این گیم با نام “نسل بعدی گیم تک نفره حماسی” یاد کرده است. پس این احتمال وجود دارد که Starfield برای نسل بعد کنسول‌ها برنامه ریزی شده باشد.

شما می‌توانید تیزر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با زولوشن ۴۸۰p | دانلود ویدئو با رزولوشن ۷۲۰p | دانلود ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است