http://buy-game.ir

E3 2018 | انتشار تریلری جنگاه از گیم پلی گیم Spyro Reignited Trilogy

0


E3 2018 | انتشار تریلری جنگاه از گیم پلی گیم Spyro Reignited Trilogy

به تازگی تریلری جنگاه از گیم Spyro Reignited Trilogy منتشر شده است که ۱۱ دقیقه از گیم پلی آن را به تصویر می‌کشد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

رویداد بزرگ E3 2018 به اتمام رسیده و شرکت‌ها و سازندگان بزرگ پس از اتمام این مراسم، به انتشار اطلاعات و تریلرهای جنگاه از گیم‌های خود می‌پردازند و هنوز ما شاهد انتشار خبرهایی جنگاه از رویداد E3 هستیم. در حال حاضر عنوان Spyro Reignited Trilogy پیش روی ماست و استودیو سازنده این گیم یعنی Toys for Bob، ویدئویی جنگاه از گیم پلی عنوان مذکور منتشر کرده است.

در این تریلر دو نفر از تیم سازنده این گیم، مشغول تجربه آن هستند و پیشرفت‌های گرافیکی و بازسازی موفق این مجموعه، به وضوح قابل مشاهده است. در واقع گیم Spyro Reignited Trilogy، یک مجموعه از نسخه‌های Spyro The Dragon، Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon خواهد بود که تمامی آن‌ها بازسازی شده اند و قرار است در دسترس کاربران دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار بگیرند.

در نهایت پیتر کاویچ (Peter Kavic)، یعنی سازنده این گیم اعلام کرد که برخی از ویژگی‌ها و المان‌های این گیم در نسل جنگاه دچار تغییراتی شده است تا بیشتر بتواند رضایت کاربران امروزی را به خود جلب کند، اما این امر تا حدی صورت گرفته تا گیم از ریشه‌ها و ارکان‌های اصلی خود دور نشود و یک نتیجه قابل قبول به کاربران ارائه شود.

گیم Spyro Reignited Trilogy در تاریخ ۲۱ سپتامبر سال جاری مصادف با ۳۰ شهریور ماه، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید ویدئو گیم پلی جنگاه گیم Spyro Reignited Trilogy را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است