http://buy-game.ir

Black Desert Online توانسته ۱٫۲ میلیون نسخه در استیم به فروش برساند

0


Black Desert Online توانسته ۱٫۲ میلیون نسخه در استیم به فروش برساند

Black Desert Online که سازنده آن پیرل ابیس (Pearl Abyss) می‌باشد، شاید محبوبیت گذشته را نداشته باشد، با این وجود توانسته است بسیار خوب عمل کند. سازنده گیم در گزارش عملکردی خود تا ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت ۹۷) -از طریق InvenGlobal- اعلام کرده است که سود گیم به ۳۰ میلیون دلار رسیده است.

این رقم، ۳۰ درصد نسبت به عملکرد سه ماهه گذشته گیم افزایش داشته است. بخش عمده‌ای از موفقیت Black Desert Online را می‌توان ناشی از فروش در بازار جهانی دانست که در واقع ۸۰ درصد از سود گیم را به خود اختصاص داده است. تنها در آمریکای شمالی و اروپا این گیم ۱٫۲ میلیون نسخه در استیم به فروش رسانده است. از زمان انتشار گیم در دسامبر ۲۰۱۹ تا به الان گیم توانسته در کره جنوبی، ۹٫۴ میلیون گیمکن را به خود جذب کند که ۴٫۷ میلیون از آنها در بازه زمانی ۲۹ می ۲۰۱۷ تا ۲۹ می ۲۰۱۸ (۸ خرداد ۹۷ تا ۹۸) این گیم را خریداری کرده‌اند.

این موضوع که گیم، تمام فروش اخیر خود را از استیم بدست نیاورده و در زمان انتشار هم توانسته است به فروش خوبی دست یابد، نشان از موفقیت و محبوبیت پیرل ابیس دارد. این استودیو قصد تا زمان سالگرد خود و با اضافه کردن کلاس‌های جنگاه به گیم به فروش بیشتری هم دست یابد.

دیدگاهها مسدود است