http://buy-game.ir

یوبی‌سافت رباتی را برای زنده‌ نگه‌داشتن یاد یکی از گیم‌بازان فوت کرده به For Honor اضافه می‌کند

0


یوبی‌سافت رباتی را برای زنده‌ نگه‌داشتن یاد یکی از گیم‌بازان فوت کرده به For Honor اضافه می‌کند

جنگاهترین بهینه‌ساز For Honor که این هفته منتشر خواهد شد، رباتی را به گیم اضافه می‌کند که به سبب آن از گیم‌گیم که جزوی از جامعه جنگجویان گیم بوده و به تازگی فوت کرده است، قدردانی می‌کند.

همچنین مانند سایر بهینه‌سازها این پچ نیز شامل بهبودهایی در زمینه تغییرات متعادل‌سازی، رفع باگ‌ها و سایر ناپایداری‌هایی است که نیاز به بهبود داشتند. اما بهینه‌ساز ۱٫۲۵ جنگاه گیم شامل محتویاتی متفاوت نیز می‌شود. چند روز قبل مطلبی در مورد این بهینه‌ساز منتشر شد که در آن عنوان شده است که یوبی‌سافت در این بهینه‌ساز یک ربات Raider به گیم اضافه می‌کند که وظیفه این ربات قدردانی و زنده نگه داشتن یاد یکی از گیم‌بازان است که اخیرا فوت کرده است. همچنین در ادامه توضیحاتی در مورد این بهینه‌ساز ارائه شده است:

پس از مطالعه‌ی یادبودی که FatMooch69 در Reddit برای همرزم فوت شده خود نوشته بود، تیم سازنده ما به سرعت ایده‌ی زنده نگه داشتن یاد “B” در گیم را به عنوان یک ربات مطرح کردند. ما این ربات را به افتخار نام مستعار “B” در گیم، TheeLizardWizard نام‌گذاری کردیم و از آنجا که B یک Raider بود، این ربات نیز یک Raider خواهد بود. بنابراین اگر TheeLizardWizard در گیم شما را به مبارزه دعوت کرد، با نمایش یک مبارزه خوب از خود، یاد او را گرامی نگه دارید.

در پست منتشر شده توسط FatMooch69 در Reddit آمده است که B و پوستر دوستانی خوبی بودند که گیم For Honor را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کردند. این دو در گیم با هم در دوئل‌های “دو در مقابل دو” شرکت می‌کردند؛ پوستر معمولا در نقش Warden و B نیز در نقش یک Raider گیم می‌کرد.

این شخص گفته است که B در پایان فصل دوم گیم فوت کرده است؛ در حالی که هر دوی این گیم‌بازان در آن زمان دبیرستانی بوده‌اند. همچنین او در ادامه اضافه کرده که حال، گیم کردن به عنوان یک Warden به او احساس ناخوشایندی می‌دهد و از آنجایی که تجربه چندانی با شخصیت Viking نداشته است ،این گیمکن مدام بین شخصیت‌های Raider و Warden جابه‌جا می‌شود. او در این مورد گفته است:

من قبلا به عنوان Raider گیم کرده بودم؛ ولی هیچ‌وقت از آن لذت کافی را نبرده‌ام. با این وجود بعد از فوت B من دوباره Raider را انتخاب کردم. این موضوع که به Raider به اندازه کافی توجه نمی‌شود، به من احساس ناخوشایندی می‌دهد.

این شخص بعد از ۴۴ روز تجربه گیم و کسب امتیازات بالا با این دو جنگجو، این داستان ناراحت‌کننده را در Reddit منتشر کرده است. حال یوبی‌سافت به این داستان واکنش نشان داده است و یاد B در نقش یک Raider و با نام TheeLizardWizard در گیم For Honor زنده خواهد ماند.

 

دیدگاهها مسدود است