http://buy-game.ir

گیم World War 3 در Gamescom 2018 حضور خواهد داشت + تصاویر جنگاه

0


گیم World War 3 در Gamescom 2018 حضور خواهد داشت + تصاویر جنگاه

استودیوی فارم ۵۱ (Farm 51)، توسعه دهنده اصلی گیم World War 3، رسماً تائید کرد که این عنوان در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ که در ماه آگوست سال جاری برگزار خواهد شد، حضور دارد و قابل گیم خواهد بود.

گیم World War 3 تقریباً یک ماه پیش رونمایی شد. سازندگان این گیم وعده ترکیب فرمول‌های جنگی که در سری Battlefield نگاهه شده را با سیستم جنگی مدرن و به صورت چند نفره داده‌اند.

گیم World War 3 برای تمامی حضار نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ قابل گیم خواهد بود و اعضای استودیوی فرام ۵۱ نیز برای نگاهار با علاقه‌مندان در آنجا حضور خواهند داشت. به نظر می‌رسد که هر سه منطقه بررسی شده برای این گیم یعنی ورشو، برلین و مسکو در این رویداد قابل گیم باشد.

کمیل بیلزینسکی (Kamil Bilczyński)، کارگردان این گیم در این زمینه ابراز داشت:

ما بسیار خوشحالیم که قرار است در گیمزکام با مردم نگاهار کنیم و World War 3 را به آن‌ها نشان دهیم! این برای اولین بار خواهد بود که مردم می‌توانند به تجربه این گیم بپردازنند و بازخوردهای خود برای آینده آن را ارائه دهند.

گرچه انتظار می‌رفت که ویدئوی جنگاهی از گیم‌پلی این گیم به نمایش درآید، اما سازندگان World War 3 تصمیم گرفتند تا تصاویر جنگاهی از این گیم منتشر سازند که از انتهای همین خبر می‌توانید آن‌ها را ببینید.

گیم World War 3 امسال از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. نمایشگاه کلن آلمان از روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد و در روز شنبه ۳ شهریور (۲۵ آگوست) نیز خاتمه می‌یابد.

دیدگاهها مسدود است