http://buy-game.ir

گیم Stranger Things توسط تل‌تیل گیمز ساخته می‌شود

0


گیم Stranger Things توسط تل‌تیل گیمز ساخته می‌شود

با قرارداد جنگاه تل‌تیل گیمز و نت‌فلیکس، Stranger Things پا به دنیای گیم‌های ویدئویی خواهد گذاشت.

نت‌فلیکس و تل‌تیل گیمز همکاری‌های هیجان‌انگیزی را آغاز کرده‌اند. اول از همه تل‌تیل برروی گیم Stranger Things l کار می‌کند. در حال حاضر زمان عرضه یا جزئیات خاصی از گیم ارائه نشده و مشخص است که در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ قرار دارد. با این وجود، رسماً تایید شده است که این عنوان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده و جزئیات بیشتر آن نیز در آینده به اشتراک گذاشته خواهند شد.

علاوه بر این، عناوین تل‌تیل قرار است به سرویس استریمینگ نت‌فلیکس راه پیدا کنند و برای شروع، Minecraft: Story Mode Season 1 انتخاب شده است. نت‌فلیکس طی بیانیه‌ای در این خصوص بیان داشته است:

Minecraft: Story Mode یک سری داستان سرایی تعاملی لایسنس شده‌ با ۵ قسمت است که در پاییز پیش رو به سرویس ما راه می‌یابد. این ادامه‌ای بر دیگر داستان‌های تعاملی ما نظیر Stretch Armstrong: The Breakout ،Puss in Book: Trapped و Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile محسوب می‌شود.

بدون شک این قدم بزرگی برای استریم مستقیم گیم‌های ویدئویی به حساب می‌آید. گیم‌های ماجراجویی تعاملی بسیار مناسب نت‌فلیکس هستند و قطعاً این شبکه می‌تواند گیمکنان بسیاری را برای آثار تل‌تیل گیمز به ارمغان بیاورد.

با این حال، واضح است که نت‌فلیکس به خاطر سازگاری ساختارش با عناوین داستان سرایی تعاملی، تنها توانایی پشتیبانی از این دست عناوین را دارد و نباید انتظار Battlefield V را برروی آن داشت! این شرکت در این مورد نیز گفته است:

ما هیچ برنامه‌ای برای ورود به صنعت گیم‌سازی نداریم. امروزه طیف گسترده‌ای از سرگرمی در دسترس مردم است. گیم‌ها نیز بسیار شکل سینمایی پیدا کرده‌اند ولی ما به این به عنوان یک سری داستان سرایی تعاملی برروی سرویس خود نگاه می‌کنم، نه بیشتر.

نهایتاً لازم به ذکر است که گیم Telltale Games حداقل در زمان عرضه روی نت‌فلیکس منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها مسدود است