http://buy-game.ir

گیم Red Dead Redemption 2 محتوای انحصاری زمانی برای پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت

0


گیم Red Dead Redemption 2 محتوای انحصاری زمانی برای پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت

دیروز از نسخه‌های مختلف گیم Red Dead Redemption 2 رونمایی شد و امروز مشخص شد که این عنوان دارای محتوای انحصاری زمانی برای کنسول شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ خواهد بود.

اگر یکی از طرفداران پروپاقرص Red Dead Redemption 2 هستید و همچنین کنسول شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ را در اختیار دارد، پس خبر خوب برای شما این است که در هنگام عرضه جنگاهترین نسخه از موفق‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه‌ی گیم‌های ویدیوئی یعنی Red Dead Redemption 2 به محتوای انحصاری زمانی دسترسی پیدا خواهید کرد که به احتمال بسیار بالا این محتویات تا چند ماه برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه نخواهد شد. هنوز اطلاعاتی از آن منتشر نشده و مشخص نیست که چه محتویاتی قرار است به صورت انحصاری زمانی در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار گیرد، تنها در صفحه اختصاصی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه پلی‌استیشن به PlayStation® Exclusive اشاره شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید تا کنفرانس سونی در رویداد E3 2018 منتظر بمانیم.

این خبر مطمئنا برای طرفداران و دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان ناخوشایند خواهد بود زیراکه تجربه‌ای مشابه را با گیم‌های Destiny و Destiny 2 در سا‌ل‌های پیشین داشته‌اند.

در آخر اعلام می‌کنیم که گیم بسیار مورد انتظار Red Dead Redemption 2 روز جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است