http://buy-game.ir

گیم Devil May Cry 5 توسط خرده فروشی اتریشی لیست شد

0


گیم Devil May Cry 5 توسط خرده فروشی اتریشی لیست شد

با هر روز که به یکی از بزرگ‌ترین رویداد گیم‌های ویدیویی نزدیک‌تر می‌شویم، عناوین مختلفی از سوی خرده فروشی‌ها و کارمندان استودیو‌های مختلف لو می‌رود. اینبار Devil May Cry 5 توسط یکی از این خرده فروشی‌ها لیست شد. در ادامه با جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی شایعات قوی مبنی بر در دست توسعه بودن Devil May Cry 5 در فضای مجازی پخش شد، طوری که احتمال می‌دانند این عنوان در آخر سال مالی جاری عرضه خواهد شد. همانطور که در مقدمه مطالعه فرمونگاه هر سال، چند هفته مانده به رویداد E3 خرده فروشی‌های معتبر سراسر جهان گاها عناوینی در وب‌سایت خود لیست می‌کنند که هیچ‌کس انتظارش را ندارد؛ اینبار خرده فروشی اتریشی Gameware store دست به کار شده و با لیست کردن Devil May Cry 5 در وب‌سایت خود، طرفداران بسیاری را هیجان کرده است.

در اقدامی غیر منتظره وب‌سایت Gameware store علاوه بر اشاره پلتفرم‌های مقصد عنوان Devil May Cry 5 یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، تاریخ عرضه آن را نیز لحاظ کرده است؛ بر این اساس جنگاهترین نسخه از مجموعه‌ی Devil May Cry در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه و منتشر خواهد شد.

در خبر دیگری در رابطه با این گیم، بر اساس گفته‌های یکی از افراد عضو انجمن ResetEra که ادعا کرده اطلاعات موثقی در این رابطه دارد << شرکت کپکام به مدت دو سال است که روی توسعه عنوان Devil May Cry 5 کار می‌کند و در کنفرانس سونی در E3 2018 آن را به صورت رسمی بررسی خواهد کرد >> این فرد همچنین گفته که در ماه نوامبر ۲۰۱۸ میلادی این عنوان عرضه خواهد شد.

این شایعات زمانی که دانیال ساوف ورف (Daniel Southworth) تصویری که در آن، کنار کارگردان نسخه سوم گیم آقای هیدیاکی ایتسنو (Hideaki Itsuno) و صداپیشه شخصیت دانته روبن لانگدان (Reuben Langdon) ایستاده بود را با هشتگ E3 در صفحه فیس‌بوک خود به اشتراک گذاشت و همچنین هنگامی که کپکام در ماه مه میلادی اعلام کرد که قرار است دو عنوان بزرگ در مقیاس جهانی (همه ما سریعا به دو عنوان Devil May Cry 5 و ریمِیک Resident Evil 2 اندیشیدیم) را تا قبل از مارس ۲۰۱۹ عرضه کند، قوت گرفت.

همان طور که افراد بسیاری از ریمِیک Resident Evil 2 هیجان زده شدند، این خبر نیز مطمئنا باعث خوشحالی طرفداران می‌شود و امید به عرضه نسخه جنگاهی از این مجموعه محبوب را بسیار بالا می‌برد. با این حال، پیشنهاد می‌شود که تا E3 و تایید رسمی کپکام، این خبر را در حد یک شایعه در نظر بگیرید زیراکه ممکن است خطا در سیستم وب‌سایت رخ داده باشد.

در آخر نظر شما کاربران گرامی در رابطه با این خبر چیست؟ آیا دوست دارید در رویداد E3 امسال شاهد رونمایی از Devil May Cry 5 باشید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهها مسدود است