http://buy-game.ir

گیم Cyberpunk 2077 ازادی عمل زیادی در روابط عاطفی دارد

0


گیم Cyberpunk 2077 ازادی عمل زیادی در روابط عاطفی دارد

گیم جنگاه استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) که سابقه‌ی درخشانی در خلق باز‌ی‌های نقش‌آفرینی دارد، Cyberpunk 2077، چشم‌های زیادی را در انتظار خود نگاه داشته است. این استودیو اخیرا اطلاعات و نیوزی حول آن منتشر کرده که در اخرین آن‌ها، خبر از ازادی و انتخاب‌های بیشتری در زمینه‌ی عاطفی و ارتباطات عاشقانه و جنسی نسبت به گیم گذشته‌ی آن‌ها، Witcher 3 Wildhunt که خود آن هم محتویات و آزادی عمل نسبتا زیادی در این زمینه داشت، دارد.

طراح کوئست این گیم (طراح داستان و دیالوگ‌ها)، پاتریک میلز (Patrick Mills)، در مصاحبه‌ای با وبسایت گیم اینفورمر (Game Informer) گفت که پروتاگونیست گیم، وی (V)، گزینه‌ها و آزادی بیشتری در زمینه ارتباط عاطفی و نحوه ایجاد آن و همچنین انتخاب جنسیتی که قصد ایجاد ارتباط با آن را دارد، خواهد داشت و این آزادی بسیار بیشتر از شخصیت گرالت (Gralt) در اثر قبلی آن‌ها، Witcher 3:Wildhunt می‌باشد. یکی از علل این اتفاق، انتخب از پیش تعیین شده‌ی جنسیت گرالت به وسیله‌ی کتاب‌های سری Witcher که سی دی پراجکت رد برای گیم از آن‌ها اقتباس کرده بود، است.

در واقع میلز تایید کرد گیم‌باز با تعیین جنسیت وی، نحوه‌ی ارتباط او با شخصیت‌های غیر قابل گیم یا ان پی سی‌ها (NPC) و یافتن شریک عاطفی برای او را تعیین میکند:

در گیم شخصیت‌هایی وجود دارند که همجنسگرا هستند. همچنین شخصیت‌هایی هستند که دو جنسه یا دگرجنس گرا (هترو) هستند. علت آن هم اعمال واقع‌گرایی به گیم است و در این راستا انتخاب‌ و اولویت گیم‌باز است که تعیین کننده است.

گیم Cyberpunk ابتدا در سال ۲۰۱۳ بررسی شد اما در رویداد E3 امسال بود که طی کنفرانس مایکروسافت اولین تریلر بلند از آن منتشر شد.

اخرین گیم این استودیو، Witcher 3: Wildhunt در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست نقدهای فوق‌العاده مثبتی دریافت کند و عنوان گیم سال ۲۰۱۵ را به دست آورد. Witcher 3 به عقیده‌ی بسیاری از منتقدان بهترین گیم تاریخ صنعت گیم‌های ویدئویی است و در نتیجه از Cyberpunk نیز انتظارات بالایی می‌رود. پس از اعلام زاویه‌ی اول شخص گیم، سی دی پراجکت رد اعلام کرد که گیم یک نقش‌آفرینی غنی به همراه‌ سیستم تیراندازی تاکتیکی است. Cyberpunk در تاریخ نامعلومی برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

دیدگاهها مسدود است