http://buy-game.ir

گیم Beyond Blue بررسی شد

0


گیم Beyond Blue بررسی شد

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، به تازگی گیم Beyond Blue توسط سازندگان گیم مشهور Never Alone بررسی شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

گیم Never Alone، یکی از بهترین گیم‌های مستقل به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و توانست نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. داستان این گیم در مورد فرهنگ و شیوه زندگی بومی‌های آلاسکا (Alaskan) روایت می‌شد و گیمکنان در طول گیم پلی آن، با صحنه‌های مفهومی و احساسی زیادی مواجه می‌شدند که هرچه بیشتر به زیبایی داستان این گیم افزوده می‌شد.

گیم Never Alone، که نام کامل‌تر آن Never Alone: Kisima Ingitchuna می‌باشد، توسط استودیو گیمسازی E-Line Media ساخته شد و از آن زمان به بعد، این استودیو توانست شهرت خوبی به دست آورد. حال تیم سازنده همان گیم موفق، احیرا یک گیم جنگاه را با نام Beyond Blue بررسی کرده‌اند. استودیو BBC در گیم Never Alone با این استودیو همکاری خوبی داشت و این همکاری تا گیم Beyond Blue هم ادامه داشته است. هنوز دقیقا مشخص نیست که این گیم برای چه پتلفرم‌هایی عرضه خواهد شد اما به نظر می‌رسد کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی، هدف آن‌ها باشد.

داستان و اتفاقات گیم Beyond Blue، در آینده جریان دارد اما نه آینده‌ای دور! شخصیت اصلی گیم میرای (Mirai) خواهد بود که در توضیحات سازندگان آن، رهبر و سر گروه یک دسته از افرادی است که قصد دارند به قصد کاوش، تحقیق ، جستجو و پژوهش، به اعماق اقیانوس سفر کنند. در ابتدا ماموریت‌هایی در رابطه با این تحقیق در دسترس گیمکنان قرار می‌گیرد که باید به دنبال آن‌ها بروند. در ادامه این ماموریت‌ها چالش‌هایی برای کاربران ایجاد می‌شود که به آهستگی، داستان اصلی گیم برای کاربران فاش خواهد شد.

ناشر این گیم در ادامه توضیح داد:

ما قصد دارید حس اصلی تجربه یک کاوش و پژوهش را در اعماق اقیانوس، به کاربران منتقل کنیم و این امر در حال حاضر توسط توسعه دهندگان Beyond Blue و عده‌ای از زمین‌شناسان، به حقیقت می‌پیوندد. اقیانوس قلب بزرگ و مرکزی کره زمین است که در آن راز و رمزهای مرموز زیادی گنجانده شده است.

همان طور که گفته شد استودیو BBC در این گیم با استودیو سازنده، همکاری خواهد کرد. BBC را همگان با مستند مشهور و هیجان انگیز Blue Planet می‌شناسند و در گیم نیز، کاربران قادر هستند تا با تکمیل ماموریت‌های موجود در گیم، به ویدئوهایی کاربردی از این مستند، دسترسی پیدا کنند. همچنین لازم به ذکر است که تیم اقیانوس‌شناسان مشهور به Oceangrapher، در این گیم با تیم سازنده همکاری خواهد کرد.

طبق گفته سازندگان، گیم Beyond Blue در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. به منظور آشنایی بیشتر کاربران با عنوان Beyond Blue، تعدادی تصاویر جنگاه از گیم مذکور منتشر شده است:

تریلر بررسی این گیم در ادامه قابل مشاهده می‌باشد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است