http://buy-game.ir

گیم‌پلی از نسخه‌ آلفای Battlefield V منتشر شد

0


گیم‌پلی از نسخه‌ آلفای Battlefield V منتشر شد

دیروز نسخه‌ آلفای Battlefield V در دسترس گیمکنان قرار گرفت که با توجه به اینکه تعهدی بین الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و گیمکنان مبنی بر منتشر نکردن گیم‌پلی گیم به امضا نرسیده، شاهد عرضه‌ی تریلر‌های از گیم‌پلی گیم از سوی گیمکنان هستیم.

این گیم‌پلی بخش‌های از Conquest mode و همچنین Fall of Norway را به نمایش می‌گذارد. گیم‌پلی با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۱۰۸۰p در حال اجرا می‌باشد که با توجه به آن ، Battlefield V از نظر بصری فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد. فقط کافیست به آسمان لاجوردی و جزییات بی‌نظیر محیط دقت کنید تا به کیفیت اجرایی این گیم پی ببرید. البته جز این هم از دایس (DICE) انتظار نمی‌رود. خوشبختانه در طی چند روز آینده، گیم‌پلی‌های بیشتری از Battlefield V منتشر خواهد شد که با استفاده از آن‌ها می‌توان به بررسی دقیق‌تر گیم پرداخت. می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

Battlefield V گیمکنان را به جنگ جهانی دوم می‌برد، جنگی که شکل دهنده‌ی دنیای کنونی است. در این نسخه دایس به دنبال روایت داستان‌های گفته نشده از این جنگ خونین است. همچنین برای اولین بار در این سری شاهد حضور بخش بتل رویال خواهیم بود. نگاهن این بخش به نوبه‌ی خود جالب خواهد بود و باید منتظر بازخورد جامعه گیمبازان نسبت به آن باشیم.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

دیدگاهها مسدود است