http://buy-game.ir

کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد

0


کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد

مایکروسافت در E3 امسال اعلام کرد که ۵ استودیو جنگاه را برای ساخت عناوین فرست پارتی، خریداری کرده است که یکی از این استودیوها، ‌آندد لبز (Undead Labs) سازنده عناوین State of Decay بود. ریچارد فوگ (Richard Foge) کارگردان طراح این استودیو، اخیرا در پادکستی با حضور The Inner Circle شرکت کرده و نظرات خود در مورد اتفاقات اخیر را به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد، مایکروسافت برنامه‌های بزرگی برای آینده در سر دارد.

مایکروسافت قبلا پیشنهاد داده بود که این استودیو کار بر روی سری State of Decay را ادامه دهد. تا به حال در مورد اینکه عنوان بعدی این استودیو چه خواهد بود خبری نشنیده‌ بودیم. فوگ اعلام کرد که آن‌ها بر روی همین سری کار خواهند کرد. وی همچنین اظهار داشت که مایکروسافت در مورد گیم‌هایی که می‌خواهد برای طرفدارن خود عرضه کند، نگاهگاه‌های بلندپروازانه‌ای دارد. در ادامه صحبت‌های فوگ را می‌خوانید:

من احساس می‌کنم که در آینده‌ای نزدیک بر روی State of Decay کار خواهم کرد. شخصا معتقدم که مایکروسافت سنگ تمام گذاشته است. آن‌ها دست روی دست نمی‌گذارند و واقعا می‌خواهند که جزو بهترین‌ها باشند. آن‌ها می‌خواهند با بهترین گیم‌ها، بهترین سخت‌افزار و راضی کردن طرفدارن خود به صدر بهترین‌ها دست یابند.

این سخنان فوگ ما را در مورد آینده و اقداماتی که مایکروسافت و ۵ استودیوی تازه خریداری شده انجام خواهند داد، هیجان‌زده می‌کند.

دیدگاهها مسدود است