http://buy-game.ir

ویدئو دنیای گیم: آن‌ها که نفسمان را بند آوردند! | بخش دوم برترین نمایش‌ها در مراسم ۲۰۱۸ E3

0


ویدئو دنیای گیم: آن‌ها که نفسمان را بند آوردند!  | بخش دوم برترین نمایش‌ها در مراسم ۲۰۱۸ E3

عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی کاربران عزیز و فهیم وبسایت دنیای گیم. امیدوار هستم که خوب و خوش و سلامت بوده و در کنار درس ها و جام جهانی و… مشفول لذت بردن از گیم های محبوب و مورد علاقه تان نیز باشید. در ادامه روند انتشار ویدئوهای مختلف برای کاربران عزیز دنیای گیم که از ۲ سال گذشته آغاز شد امروز قصد داریم تا با یک ویدئوی دیگر در خدمت شما باشیم و امیدوار هستیم که بتوانیم روند افزایش کیفیت ویدئوها را به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران دنیای گیم فقط و فقط بهترین هاست، پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از ویدئوهای مختلف دنیای گیم نیز در کنار مقالات آن لذت ببرید. امروز نوبت به یک ویدئو از سری ویدئوهای ۲۰ برتر دنیای گیم رسیده است که اختصاص دارد به بزرگترین رویداد مربوط به گیمینگ در طول سال، یعنی نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸٫ کلی منتظر این بودیم که نمایشگاه ۲۰۱۸ E3 برسد و و انتظارش برایمان بسیار سخت بود و می گفتیم پس چرا زمان برگزاری آن نمی رسد؟ رسید… تمام شد… رفت… در چشم به هم زدنی حالا داریم می رویم برای انتظار نمایشگاه ۲۰۱۹ E3 (یادتان است که دقیقا همین را برای نمایشگاه پارسال هم گفتیم؟ عمر است دیگر…).  نمایشگاه سال ۲۰۱۸ هم با تمام خوبی ها و بدی ها، هیجان ها و کسل کننده بودن ها، زیبایی ها و زشتی ها، سورپرایز ها و تکرار ها، بزرگ ها و کوچک ها و خلاصه هر چه در آن بود برگزار شد و رفت و باز هم به مانند همیشه، بعد از آن، بازار بحث و حرف و حدیث و جدل و دعوا و البته بحث های منطقی حسابی داغ شد و هنوز هم به گوش می رسد.

برترین نمایش‌ها در مراسم ۲۰۱۸ E3 – بخش دوم

اما حالا که مقداری جو و هیجان کاذب طرفداران شرکت های مختف خوابیده است و بهتر می توانند از نگاهگاه منطقی به قضیه نگاه کنند، تصمیم داریم تا در قالب یک ویدئوی ۲ قسمتی و هیجان انگیز، نگاهی به برترین نمایش هایی که از گیم های مختلف در نمایشگاه E3 شاهد بودیم انداخته و آن ها را همراه شما عزیزان برشماریم. قطعا بین تعداد بسیار بسیار زیادی تریلر و گیم پلی و …. از گیم های مختلف که در این نمایشگاه به نمایش در آمدند، برخی از آن ها جذاب تر و هیجان انگیز تر و زیباتر از بقیه بوده اند که هدف ما نیز در این ویدئو همین عناوین هستند که جذاب ترین آن ها را که از نظر بنده بهترین نمایش ها را داشته اند، در قالب دو قسمت، به صورت ویدئویی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. مانند هر مقاله و ویدئوی ۱۰ برتر و ۲۰ برتر دیگری، باید خدمت شما عزیزان ذکر کنم که این عناوین و تریلرهای انتخابی کاملا بر اساس ۱- سلیقه شخصی، ۲- نظرات کلی و بارخوردهای گیمبازان در دنیا و ۳- ویدئوها و مطالب مختلفی که مربوط به این موضوع، ساخته و نگارش شده اند،

۲۰۱۸ E3

جمع آوری و رتبه بندی شده است. قطعا با توجه به این که تعداد عناوین زیبای نمایش داده شده در نمایشگاه E3 امسال بسیار بسیار زیاد هستند ممکن است که نظرات بسیار بسیار متفاوتی در مورد این رتبه بندی و گیم های آن وجود داشته باشد و در واقع هر کسی بسته به علاقه و سلیقه و عنوانی که گیم کرده است لیست خود را داشته باشد در حالی که شاید نفری دیگر لیست کاملا متفاوتی داشته باشد. بنابراین توجه داشته باشید که چیزی در این ویدئو به صورت قطعی اعلام نشده است و مانند تمامی ویدئوهای ۲۰ برتر در دنیا، صدها نظر مختلف ممکن است در مورد آن وجود داشته باشد و در چنین ویدئوهایی نه کسی قطعا درست می گوید و نه کسی قطعا غلط. زیرا که در این جا سلایق شخصی و تجربه هایی که گیمباز داشته است دخیل هستند. همچنین مهم ترین نکته ای که باید در مورد این ویدئو و لیست گیم ها بدانید آن است که به هیچ وجه نام و بززگی و افتخارات یک فرنچایز دلیلی برای انتخاب شدن آن در لیست ما نبوده و تنها و تنها کیفیت تریلر و نمایش یک گیم فقط در نمایشگاه ای ۳ امسال بوده که ملاک انتخات گیم ها و رتبه بندی آنها قرار گرفته است و هرگز صرفا به خاطر این که یک سری نامش خیلی بزرگ و محبوب است، آن را در لیست قرار نداده ایم مگر این که کیفیت ویدئو و نمایشش در ای ۳ بسیار بالا بوده و ویدئویی پر از جذابیت و هیجان و نکات جنگاه را از آن شاهد بوده باشیم. بسیار خوشحال خواهیم شد که از نظرات شما نیز در مورد برترین نمایش‌ها در مراسم ۲۰۱۸ E3 آگاه شویم و سلایق کاربران عزیز دنیای گیم را نیز بدانیم و با هم مقایسه کنیم. امیدوارم که از این ویدئو لذت ببرید و قطعا در آینده و در هر ویدئو شاهد پیشرفت کیفیت کار خواهید بود. برای مشاهده و دانلود ویدئوی قسمت دوم “برترین نمایش‌ها در مراسم ۲۰۱۸ E3” با من و دنیای گیم در ادامه همراه باشید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P      |     دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دیدگاهها مسدود است