http://buy-game.ir

نینتندو از دلایل غیبت Metroid Prime 4 در E3 می‌گوید

0


نینتندو از دلایل غیبت Metroid Prime 4 در E3 می‌گوید

اگر شما هم جزو طرفداران عناوین شرکت نینتندو هستید، مطمئناً انتظار نمایشی هر چند کوتاه از Metroid Prime 4 را در E3 داشتید اما هرگز این اتفاق رخ نداد. حال در طی مصاحبه‌ای که وب‌سایت Game Informer با بیل ترینن (Bill Trinen)، انجام داد، دلیل غیبت این عنوان مشخص شد.

بیل ترینن، مدیر ارشد بازاریابی محصولات نینتندو تایید کرد که عنوان Metroid Prime 4 در حال توسعه است اما نینتندو فعلاً آن را نمایش نمی‌دهد.

E3 سال گذشته اولین سال عرضه کنسول نینتندو سوییچ بود. پس ما تصمیم گرفتیم که از روند همیشگی خود در E3 فاصله بگیریم؛ این‌که بیشتر روی عناوینی که تاریخ انتشار‌ آن‌ها نزدیک است، تمرکز کنیم. همان‌طور که نگاهید، سال گذشته ما تعدادی گیم را نشان دادیم که ممکن است فاصله بیشتری تا زمان عرضه به بازار داشته باشند. اما امسال دوباره به روند قبلی بررسی خود بازگشتیم. زمانی که بدانیم Metroid Prime 4 می‌تواند مردم را به وجد بیاورد، اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

با این‌که این خبر ممکن است باعث نا امیدی طرفداران شود اما از نگاه نینتندو کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. آن‌‌ها با نشان دادن این گیم در سال اول عرضه نینتندو سوییچ به مردم نشان دادند که چه عناوینی در آینده برای این کنسول عرضه خواهد شد و با این‌ کار آن‌ها را به پلتفرم خود جذب کردند. البته Metroid Prime 4 تنها گیم غایب این مراسم نبود؛ Pokemon RPG، Bayonetta 3 و پروژه جنگاه رترو استودیوز (Retro Studios)، دیگر غایبان کنفرانس E3 2018 نینتندو بودند. لازم به ذکر است که نینتندو از دایرکت‌های خود برای بررسی و نمایش گیم‌هایش استفاده می‌کند. همچنین نباید رویداد The Game Awards را فراموش کرد؛ ممکن است نینتندو مانند The Legend of Zelda: Breath of The Wild، عناوین دیگری را هم در این رویداد به نمایش بگذارد.

به نظر شما فاصله زیادی تا انتشار این گیم مانده است؟

دیدگاهها مسدود است