http://buy-game.ir

مایکروسافت در E3 2018 پانزده گیم مختلف را به نمایش خواهد گذاشت

0


مایکروسافت در E3 2018 پانزده گیم مختلف را به نمایش خواهد گذاشت

کم و بیش می‌دانیم که کنفرانس شرکت مایکروسافت حدود صد دقیقه به طول می‌انجامد اما به راستی مایکروسافت قرار است چه گیم‌هایی را بررسی و به نمایش بگذارد. فیل اسپنسر به تازگی در توییتر خود به این کنته اشاره کرده است که مایکروسافت طی کنفرانس خود در E3 2018 پانزده گیم مختلف را به نمایش خواهد گذاشت.

رویداد E3 2018 امشب با کنفرانس شرکت مایکروسافت رسما آغاز می‌شود. بسیاری از گیم‌بازان کنجکاوند که مایکروسافت برای کنفرانس خود چه برنامه‌هایی تدارک نگاهه و چه گیم‌هایی را بررسی یا به نمایش خواهد گذاشت. به تازگی فیل اسپسنر در توییتر خود در رابطه با این موضوع گفته است که مایکروسافت پانزده گیم مختلف را به نمایش خواهد گذاشت. نه تنها کنفرانس مایکروسافت به این ۱۵ عنوان اختصاص نداشته بلکه فیل اسپنسر اشاره می‌کند که مایکروسافت برنام‌های خیلی خیلی بیشتری برای این کنفرانس دارد. وقتی از برنامه‌های بیشتر صحبت می‌شود، بنابراین احتمالاً طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 شاهد نمایش گیم‌های انحصاری بررسی شده برای کنسول اکس باکس وان از جمله Crackdown 3 و یا رونمایی از ویژگی‌ها یا محتویات جنگاه برای دو کنسول اکس باکس وان و اکس باکس وان اکس خواهیم بود.

در هر صورت اگرچه مایکروسافت این روزها با انتقادات فراوانی مواجه شده اما ممکن است با یک نمایش هیجان انگیز و خیره کننده ورق را به سمت خود برگرداند و گیم‌بازان را شگفت زده کند. کنفرانس شرکت مایکروسافت ساعت ۰۰:۳۰ بامداد امشب به وقت تهران آغاز شده و وب‌سایت دنیای گیم به مانند همیشه با پوشش زنده‌ی این کنفرانس با شما همراه خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است